Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/07 06:56 #23580

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Wolniewicz jako autorytet. No daruj sobie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/07 08:20 #23582

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
No lepszy Wolniewicz niz slepi samobojcy z sercem na dloni. Jak sie w swoim wielkim milosierdziu nie widzi zagrozenia, albo jest sie tak zafascynowany humanitaryzmem, ze chce sie pomagac najezdzcy religijnemu ze szkoda dla siebie i wspolobywateli to na takich jest wiele okreslen , ale nie ma wsrod nich pozytywnych. Moze im jeszcze meczet w Slubicach zbudujesz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/07 10:29 #23589

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

yon napisał: No lepszy Wolniewicz niz slepi samobojcy z sercem na dloni. Jak sie w swoim wielkim milosierdziu nie widzi zagrozenia, albo jest sie tak zafascynowany humanitaryzmem, ze chce sie pomagac najezdzcy religijnemu ze szkoda dla siebie i wspolobywateli to na takich jest wiele okreslen , ale nie ma wsrod nich pozytywnych. Moze im jeszcze meczet w Slubicach zbudujesz?


We Francji przyjmowanie uchodźców zakończyło się zamachami i Stanem Wojennym! TRWA STAN WOJENNY ,zawieszono część swobód demokratycznych! Zauważcie że MEDIA MILCZĄ na ten temat! Dlaczego media milczą?! Ponieważ władze zadeklarowały że bez względu na koszty dalej będą przyjmować muzułmanów! Gdyby w Polsce PIS wprowadził stan wojenny dzieci ezbeków wyszły by na ulicę w obronie demokracji! Francja po cichutku stacza się w otchłań wojny domowej. Kto na tym zyska francuzi? bynajmniej. Amerykańskie organizacje syjonistyczne które mają w końcu pretekst do rozprawy rękoma koalicji z arabami śmiertelnymi wrogami Izraela.
Przypomnę że 26 krajów arabskich deklaruje chęć unicestwienia Izraela i stąd tak nachalnie (polityka wielokulturowości) pchają Europę do konfliktu z Islamem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/07 10:52 #23590

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

yon napisał: No lepszy Wolniewicz niz slepi samobojcy z sercem na dloni. Jak sie w swoim wielkim milosierdziu nie widzi zagrozenia, albo jest sie tak zafascynowany humanitaryzmem, ze chce sie pomagac najezdzcy religijnemu ze szkoda dla siebie i wspolobywateli to na takich jest wiele okreslen , ale nie ma wsrod nich pozytywnych. Moze im jeszcze meczet w Slubicach zbudujesz?


Powiem więcej Oni Islamiści wiedzą czego chcą w przeciwieństwie do wykastrowanych elit europejskich. Będą stosować terror i żądać utworzenia kalifatów małych islamskich wysp w sercu Europy , będą domagać się utworzenia kalifatów na ziemi ofiarowanej im przez Allaha. A wiedzieć należy że cały świat należy do Allacha!? i Oni Islamiści przychodzą tu po swoje!? Taak Oni podobnie jak żydzi przychodzą po swoje. I wykastrowane europejskie narody w imię sprawiedliwości dziejowej i dla świętego spokoju zgodzą się na wszystko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/08 12:24 #23596

  • FemShep
  • FemShep Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4
Czy Ty Polaku umiesz profesjonalnie naparzać z kałacha, jak syryjscy "uchodźcy" w Polsce?

www.eostroleka.pl/syryjczycy-szkolili-si...ie-abw,art50973.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/09 04:14 #23599

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

FemShep napisał: Czy Ty Polaku umiesz profesjonalnie naparzać z kałacha, jak syryjscy "uchodźcy" w Polsce?

www.eostroleka.pl/syryjczycy-szkolili-si...ie-abw,art50973.html


Ja jestem posiadaczką broni palnej zwłaszcza że pobożni muzułmanie nie mają takich dylematów jak Eurokołchoz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez angela miller.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/09 17:20 #23600

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

jkn51 napisał: Angela bądź tak miła i nie wypowiadaj się za naród. Ty nie jesteś narodem . Ja też nim nie jestem. Jestem jkn. I ja wyrażam zgodę na przyjęcie imigrantów do Polski. I wstyd mi za postępowanie w tej sprawie naszego nowego rządu i prezydenta dla których nie mam za grosz szacunku w związku z ich zamachem na demokrację. I dla mnie wielokulturowość , człowieczeństwo i inne wartości humanitarne mają bardzo duże znaczenie. Więc bądź tak dobra i mów za siebie ok. ? Za naród nie może mówić nikt, nawet nasz pożal się Boże prezydent , ani prezes K ani tym bardziej figurantka Beata S. Mogą mówić w imieniu Państwa Polskiego. Mam nadzieję , że ta ekipa nie za długo. I przeczytaj co to jest osadnictwo zanim użyjesz tego słowa. Pozdro..


Proszę, nie dyskutuj z trollami, nie warto. Próbują sprowadzić do swojego poziomu, a jadu mają tyle, że człowieka tym jadem zaplują. Dyskusja jest bezcelowa. Niech sami się nakręcają, niech ich ten jad spali, niech się nim osrają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/10 04:45 #23603

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

dreamhost napisał:

jkn51 napisał: Angela bądź tak miła i nie wypowiadaj się za naród. Ty nie jesteś narodem . Ja też nim nie jestem. Jestem jkn. I ja wyrażam zgodę na przyjęcie imigrantów do Polski. I wstyd mi za postępowanie w tej sprawie naszego nowego rządu i prezydenta dla których nie mam za grosz szacunku w związku z ich zamachem na demokrację. I dla mnie wielokulturowość , człowieczeństwo i inne wartości humanitarne mają bardzo duże znaczenie. Więc bądź tak dobra i mów za siebie ok. ? Za naród nie może mówić nikt, nawet nasz pożal się Boże prezydent , ani prezes K ani tym bardziej figurantka Beata S. Mogą mówić w imieniu Państwa Polskiego. Mam nadzieję , że ta ekipa nie za długo. I przeczytaj co to jest osadnictwo zanim użyjesz tego słowa. Pozdro..


Proszę, nie dyskutuj z trollami, nie warto. Próbują sprowadzić do swojego poziomu, a jadu mają tyle, że człowieka tym jadem zaplują. Dyskusja jest bezcelowa. Niech sami się nakręcają, niech ich ten jad spali, niech się nim osrają.


A czy za Izrael się wstydzisz? Izrael tez nie przyjmuje muzułmanów? Dlaczego nie jesteś konsekwentny i nie wstydzisz się za państwo żydowskie? Dlaczego Izrael ma prawo być państwem narodowym a Polsce się to prawo odbiera?!

Tak jest szkoda czasu na rozmowy z samobójcami którzy na islamizację europy mówią nic się nie dzieje. Kto się chce integrować z islamistami MUSI WYJECHAĆ ,,Z TEGO,, , ,,KRAJU,, ! Nie ma i nigdy nie będzie zgody na osadnictwo muzułmańskie w Polsce!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez angela miller.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/10 07:28 #23604

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26

dreamhost napisał: Proszę, nie dyskutuj z trollami, nie warto. Próbują sprowadzić do swojego poziomu, a jadu mają tyle, że człowieka tym jadem zaplują. Dyskusja jest bezcelowa. Niech sami się nakręcają, niech ich ten jad spali, niech się nim osrają.


Hmmm. Jak na takiego wielkiego humaniste i swiatowca , jakiego zgrywasz, to twoj jezyk jest troche nie bardzo wyszukany , nie wiem, moze splynelo ci po nim to , co o czym piszesz. Nie wiem, kogo nazywasz trollem , bo twoj post jest nieprecyzyjny , ale jesli krytykujesz adwersarzy za to, ze maja odwage powiedziec, ze im sie cos nie podoba, ze sie czegos boja, a ci, ktorzy sa za nich i ich bezpieczenstwo odpowiedzialni a nie zdaja sobie nawet sprawy z zagrozen i na czyjes polecenie brna w problemy coraz glebiej - to sam sobie zaprzeczasz. Ja wiem, ze najlatwiej jest zamknac oczy i niech sie dzieje, co chce , moze bedzie dobrze , bo zawsze jakos to bylo... Jak nie dorosles, zeby tego rozmiaru rzeczy zrozumiec, to sie lepiej w ogole nie wypowiadaj, bo stajesz sie zalosny i wychodzisz na przemadrzalego. Zaklinanie rzeczywistosci jest dobre na podworku. Tutaj idzie o nasze byc albo nie byc... I twoje wykpiwanie "trolli" swiadczy tylko o twojej niedojrzalosci. Ja nie jestem przeciwnikiem pomagania uchodzcom , ale chce, zeby to nie nioslo za soba dalszych konsekwencji niz te oczywiste. Nie chce zatem, aby przyjmowac ich "jak leci" , nie chce, zeby przyjmowac ich "na sile", Nie chce, aby przyjmowac ich na stale ( bo sie nie zasymiluja - bo tak pokazuje doswiadczenie wszystkich tych, ktorzy probowali). Nie chce, aby przyznawac im pelnie praw, bo sa zbyt ekspansywni, agresywni i nieokielznani w zajmowaniu i uznawaniu za swoje przejmowanych terytoriow. Nie chce, zeby ich traktowac lepiej niz tubylcow, bo na to nie zasluguja - nic dla nas dobrego nie zrobili , niczym sie nie chca zajac - to tylko zagrozenie, obciazenie i wielki problem na przyszlosc. Nie chce tego problemu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/11 05:31 #23621

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

yon napisał:

dreamhost napisał: Proszę, nie dyskutuj z trollami, nie warto. Próbują sprowadzić do swojego poziomu, a jadu mają tyle, że człowieka tym jadem zaplują. Dyskusja jest bezcelowa. Niech sami się nakręcają, niech ich ten jad spali, niech się nim osrają.


Hmmm. Jak na takiego wielkiego humaniste i swiatowca , jakiego zgrywasz, to twoj jezyk jest troche nie bardzo wyszukany , nie wiem, moze splynelo ci po nim to , co o czym piszesz. Nie wiem, kogo nazywasz trollem , bo twoj post jest nieprecyzyjny , ale jesli krytykujesz adwersarzy za to, ze maja odwage powiedziec, ze im sie cos nie podoba, ze sie czegos boja, a ci, ktorzy sa za nich i ich bezpieczenstwo odpowiedzialni a nie zdaja sobie nawet sprawy z zagrozen i na czyjes polecenie brna w problemy coraz glebiej - to sam sobie zaprzeczasz. Ja wiem, ze najlatwiej jest zamknac oczy i niech sie dzieje, co chce , moze bedzie dobrze , bo zawsze jakos to bylo... Jak nie dorosles, zeby tego rozmiaru rzeczy zrozumiec, to sie lepiej w ogole nie wypowiadaj, bo stajesz sie zalosny i wychodzisz na przemadrzalego. Zaklinanie rzeczywistosci jest dobre na podworku. Tutaj idzie o nasze byc albo nie byc... I twoje wykpiwanie "trolli" swiadczy tylko o twojej niedojrzalosci. Ja nie jestem przeciwnikiem pomagania uchodzcom , ale chce, zeby to nie nioslo za soba dalszych konsekwencji niz te oczywiste. Nie chce zatem, aby przyjmowac ich "jak leci" , nie chce, zeby przyjmowac ich "na sile", Nie chce, aby przyjmowac ich na stale ( bo sie nie zasymiluja - bo tak pokazuje doswiadczenie wszystkich tych, ktorzy probowali). Nie chce, aby przyznawac im pelnie praw, bo sa zbyt ekspansywni, agresywni i nieokielznani w zajmowaniu i uznawaniu za swoje przejmowanych terytoriow. Nie chce, zeby ich traktowac lepiej niz tubylcow, bo na to nie zasluguja - nic dla nas dobrego nie zrobili , niczym sie nie chca zajac - to tylko zagrozenie, obciazenie i wielki problem na przyszlosc. Nie chce tego problemu.


Pan mnie nie zrozumiał. Żadnego przyjmowania uchodżców! Żadnych uchodźców! Niech ich przyjmują bracia w wierze! My możemy się dołożyć finansowo na budowę obozów w Turcji!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez angela miller.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/12 09:50 #23628

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Troche sie zagmatwal temat przez jedna nieprecyzyjna wypowiedz. Dla sprostowania - ja tez jestem przeciwny bezmyslnemu przyjmowaniu imigrantow islamskich w naszym kraju. Z podkresleniem "bezmyslnemu" i z paroma jeszcze innymi ograniczeniami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/24 06:42 #23788

  • Anna Maria
  • Anna Maria Avatar
  • Gość
  • Gość

yon napisał: Troche sie zagmatwal temat przez jedna nieprecyzyjna wypowiedz. Dla sprostowania - ja tez jestem przeciwny bezmyslnemu przyjmowaniu imigrantow islamskich w naszym kraju. Z podkresleniem "bezmyslnemu" i z paroma jeszcze innymi ograniczeniami.


Ja jestem przeciwna przeciwko jakiemukolwiek przyjmowaniu emigrantów po przeanalizowaniu tego reportażu z pierwszej ręki który dużo wniósł do mojej wiedzy o problemie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Anna Maria.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/30 13:29 #23821

  • wrzesień2
  • wrzesień2 Avatar
  • Gość
  • Gość
Polska daje przykład całej Europie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/30 17:07 #23823

  • FemShep
  • FemShep Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4
"Ubogacania" kulturalnego w Szwecji ciąg dalszy..

"Szwecja: uchodźca z Erytrei poderżnął gardło 7-letniej dziewczynce"

ndie.pl/szwecja-uchodzca-z-erytrei-poder...letniej-dziewczynce/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2016/01/01 11:21 #23830

  • brek
  • brek Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 2
nie można dopuścić do przyjęcia ani jednego lenia z Syrii do Słubic, będzie tak jak we Frankfurcie, kradzieże, bród, gwałt i blokada informacji ze strony samorządu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.