Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/11/20 07:27 #23426

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Lol

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/11/21 05:15 #23436

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

Rzem napisał: Witam,

czy gmina Słubice otrzymała pytanie od rządu o możliwość przyjęcia imigrantów z Syrii. Czy burmistrz Słubic zgodził się na przyjęcie określonej ich liczby a jeżeli tak to gdzie mają być umieszczeni?
Czy ktoś zna odpowiedź na powyższe pytania?


Do Burmistrza Miasta i Gminy Słubice.

O przyjmowaniu lub nie uchodźców decyduje Naród a nie rząd czy burmistrz. Oświadczam że nie ma i nigdy nie będzie zgody na osadnictwo muzułmańskie w Polsce!. To my Naród jako suweren podejmujemy decyzję na gruncie konstytucji. Nie ulegniemy presji dyktatury wielokulturowości ,prowadzonej bez względu na koszty społeczne , jako jedynie słusznej drogi dla naszego kraju.
Zobaczcie Izrael nie przyjmuje uchodzców jest państwem narodowym i nikt nie waży się nazwać go ksenofobicznym czy rasistowskim! Argumentem wysuwanym przez światowe media jest tu prawo do obrony swojej tożsamości narodowej tradycji i dziedzictwa kulturowego. A skoro wolno Izraelowi odrzucić wielokulturowość dlaczego nam nie wolno?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez angela miller.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/11/21 09:05 #23438

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Angela bądź tak miła i nie wypowiadaj się za naród. Ty nie jesteś narodem . Ja też nim nie jestem. Jestem jkn. I ja wyrażam zgodę na przyjęcie imigrantów do Polski. I wstyd mi za postępowanie w tej sprawie naszego nowego rządu i prezydenta dla których nie mam za grosz szacunku w związku z ich zamachem na demokrację. I dla mnie wielokulturowość , człowieczeństwo i inne wartości humanitarne mają bardzo duże znaczenie. Więc bądź tak dobra i mów za siebie ok. ? Za naród nie może mówić nikt, nawet nasz pożal się Boże prezydent , ani prezes K ani tym bardziej figurantka Beata S. Mogą mówić w imieniu Państwa Polskiego. Mam nadzieję , że ta ekipa nie za długo. I przeczytaj co to jest osadnictwo zanim użyjesz tego słowa. Pozdro..
Za tę wiadomość podziękował(a): dreamhost

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/11/21 10:15 #23443

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Angela bądź tak miła i nie wypowiadaj się za naród. Ty nie jesteś narodem . Ja też nim nie jestem. Jestem jkn. I ja wyrażam zgodę na przyjęcie imigrantów do Polski. I wstyd mi za postępowanie w tej sprawie naszego nowego rządu i prezydenta dla których nie mam za grosz szacunku w związku z ich zamachem na demokrację. I dla mnie wielokulturowość , człowieczeństwo i inne wartości humanitarne mają bardzo duże znaczenie. Więc bądź tak dobra i mów za siebie ok. ? Za naród nie może mówić nikt, nawet nasz pożal się Boże prezydent , ani prezes K ani tym bardziej figurantka Beata S. Mogą mówić w imieniu Państwa Polskiego. Mam nadzieję , że ta ekipa nie za długo. I przeczytaj co to jest osadnictwo zanim użyjesz tego słowa. Pozdro..


Izrael nie przyjmuje uchodźców muzułmańskich i jest Państwem Narodowym. NIKT NIE OŚMIELI SIĘ NAZWAĆ IZRAELA PAŃSTWEM KSENOFOBICZNYM CZY RASISTOWSKIM! NIKT NIE OŚMIELI SIĘ WSTYDZIĆ TEGO ŻE MIESZKA W PAŃSTWIE KTÓRE JEST ŻYDOWSKIE! IZRAEL STAWIANY JEST JAKO WZÓR I OSTOJA DEMOKRACJI. NIKT NIE OŚMIELI SIĘ WSTYDZIĆ ZA RZĄD IZRAELA I ZARZUCIĆ MU DYSKRYMINACJĘ ARABÓW CZY ZAMACHU NA DEMOKRACJĘ.
Dlaczego inne standarty stosujesz wobec Polski a inne wobec Izraela?
W czyim imieniu zabierasz głos? Kto dał ci prawo odbierać mi możliwość wypowiadania się w imieniu Narodu którego jestem cząstką?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez angela miller.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/01 08:35 #23548

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Przepraszam cię bardzo angela , ale co mnie jakiś Izrael obchodzi w tej sprawie ? Ja tam nie mieszkam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/01 09:12 #23549

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Jkn a ja sobie tak myślę, że Ty z przekory jesteś taki proarabski. Jeżeli jest inaczej to coś z tobą człowieku nie tak. Na kanwie ostatnich wydarzeń we Francji, czy w Niemczech tylko ktoś z bardzo niedojrzałą wyobraźnią chciałby tzw. " uchodźców " w swoim kraju. Myślę, że nie masz rodziny a jak ją masz to masz gdzieś jej bezpieczeństwo. Może właśnie w rodzinie masz Araba, że tak zaciekle ich bronisz i chcesz przyjąć w naszym kraju, a jednocześnie obrażasz Rząd i Prezydenta demokratycznie wybranych przez naród polski. Za.długo Polska walczyła o wolność, żeby teraz oddała ją przez głupotę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/01 14:42 #23552

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Nie obrażam demokratycznie wybranego rządu , prezydenta ani sejmu. Wyrażam swoją opinię o nich bo taką mam . Są mim zdaniem motywowani niczym innym niż polityczną zemstą i niekompetentni . Ale tu nie o nich teraz. Gdybym chciał zadrwić , napisał bym " zdemaskowałaś mnie ". A tak serio to napiszę to co powiedział dziennikarzom premier Kanady kiedy zdziwieni pytali go o skład nowego rządu. A powiedział cyt. " Bo jest rok 2015 ". I to wyjaśnia wszystko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/03 04:05 #23559

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Przepraszam cię bardzo angela , ale co mnie jakiś Izrael obchodzi w tej sprawie ? Ja tam nie mieszkam.


Izrael nie przyjmuje uchodźców a mimo to jest przedstawiany przez światowe media jako wzór demokracji i nowoczesności na świecie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/03 10:56 #23561

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Angela wypowiadasz się na takim poziomie ogólności , że trudno się do tego odnieść . Jakie światowe media ? Pierwsze słyszę , żeby ktoś stawiał Izrael za wzór demokracji. Coś to nie gra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/03 11:14 #23563

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Angela wypowiadasz się na takim poziomie ogólności , że trudno się do tego odnieść . Jakie światowe media ? Pierwsze słyszę , żeby ktoś stawiał Izrael za wzór demokracji. Coś to nie gra.


Bardzo jasno się wyraziłam i jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz o co chodzi to twój problem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/04 06:15 #23564

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
"Jkn51" - ja nie wiem, czy ty taka glupia i slepa naprawde jestes, czy tylko udajesz , bo masz w tym jakis interes. Jesli do ciebie nie dociera, jak duze i jak powazne jest zagrozenie ze strony islamu i islamistow to nie ma co z toba rozmawiac, bo ta rozmowa przypomina rozmowe z idiota, ktory ma swoj tok rozumowania i wszystko sprowadza do tego, zeby sobie pogadac i miec swoje zdanie niezaleznie od okolicznosci. Moze pojedz na jakis czas do frankfurckiej Ramady , pomieszkaj tam sobie z twoimi przyjaciolmi w wierze i moze cos do twojej mozgownicy dotrze. Czego ci zycze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/04 13:45 #23566

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Pluj dalej , pluj. Tylko czasem monitor przetrzyj bo nic widział nie będziesz.
Za tę wiadomość podziękował(a): dreamhost

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/05 00:45 #23568

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Nie obrażam demokratycznie wybranego rządu , prezydenta ani sejmu. Wyrażam swoją opinię o nich bo taką mam . Są mim zdaniem motywowani niczym innym niż polityczną zemstą i niekompetentni . Ale tu nie o nich teraz. Gdybym chciał zadrwić , napisał bym " zdemaskowałaś mnie ". A tak serio to napiszę to co powiedział dziennikarzom premier Kanady kiedy zdziwieni pytali go o skład nowego rządu. A powiedział cyt. " Bo jest rok 2015 ". I to wyjaśnia wszystko.



Proszę Państwa trzeba czytać Koran aby poznać Islam trzeba czytać Talmud aby poznać Żydów

aby zrozumieć dlaczego promują multi kulti.
Celem jaki stawia sobie Islam jest nawracanie niewiernych czyli chrześcijan, wszelkiej maści liberałów i lewaków. Nawracanie! A nie pokojowa koegzystencja jak usiłują wmówić nam lewackie media. Islam alternatywą dla ,,opresyjnego katolicyzmu,, fanatyczne lewactwo agresywnie i bardzo skutecznie lansuje tą tezę w europie zachodniej. Nie wszyscy wyznawcy islamu są terrorystami ale wszyscy terroryści byli muzułmanami.!/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez angela miller.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/05 08:55 #23570

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Ten też był Arabem tylko dla niepoznaki urodził się jako biały rdzenny Amerykanin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zgoda na przyjęcie do Słubic imigrantów z Syrii? 2015/12/07 06:21 #23579

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

yon napisał: "Jkn51" - ja nie wiem, czy ty taka glupia i slepa naprawde jestes, czy tylko udajesz , bo masz w tym jakis interes. Jesli do ciebie nie dociera, jak duze i jak powazne jest zagrozenie ze strony islamu i islamistow to nie ma co z toba rozmawiac, bo ta rozmowa przypomina rozmowe z idiota, ktory ma swoj tok rozumowania i wszystko sprowadza do tego, zeby sobie pogadac i miec swoje zdanie niezaleznie od okolicznosci. Moze pojedz na jakis czas do frankfurckiej Ramady , pomieszkaj tam sobie z twoimi przyjaciolmi w wierze i moze cos do twojej mozgownicy dotrze. Czego ci zycze...


Filmik który wyjaśnia co naprawdę się dzieje? z czym tak naprawdę mamy do czynienia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez angela miller.