Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:PODATEK ZA PSA... 2009/06/16 20:29 #2567

  • RTD
  • RTD Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kazik właśnie nikt nie wie na co idą pieniadze z tego podatku. Ja placilem ale po tym jak poszedł do góry to juz nie place. Najgorsze jest to ze jak zaczniesz placic to nie mozesz tak o sobie przestac (to tak jak z abonamentem za TV i radio) bo przyślą Tobie pisemko ze jezeli ze zaplacisz to dostaniesz kolege (komornik :) hahahaha). Ja dostalem takie pisemko ale juz nie posiadalem mojego pupila niestety musialem zaplacic za rok 2008 i napisac pismo ze nie mam juz psa :(. Z tego co wiem to emeryci i renciści są zwolnieni z tego podatku ;) czyli.................... :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PODATEK ZA PSA... 2009/06/16 22:03 #2568

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
RTD napisał:

Kazik właśnie nikt nie wie na co idą pieniadze z tego podatku. Ja placilem ale po tym jak poszedł do góry to juz nie place. Najgorsze jest to ze jak zaczniesz placic to nie mozesz tak o sobie przestac (to tak jak z abonamentem za TV i radio) bo przyślą Tobie pisemko ze jezeli ze zaplacisz to dostaniesz kolege (komornik :) hahahaha). Ja dostalem takie pisemko ale juz nie posiadalem mojego pupila niestety musialem zaplacic za rok 2008 i napisac pismo ze nie mam juz psa :(. Z tego co wiem to emeryci i renciści są zwolnieni z tego podatku ;) czyli.................... :laugh:

___________
RTD słusznie zauważyłaś/-eś ;)
- Należy pamiętac o wyrejestrowaniu swojego pieska (jesli w danym roku COŚ złego się wydarzy), ponieważ jeśli o tym się zapomni - niestety i tak jest obowiązek zapłaty za psa;
- renciści i emeryci po przedstawieniu odpowiednich zaświadczen - są zwolnieni od podatku za psa;
- opłata 85 zł/ za rok;
- brak torebek i pojemników na odchody psa;
czyli nic się nie zmieniło w porównaniu z poprzednim rokiem, poza faktem iż mamy chyba jedną z najwyższych opłat w Polsce...
To takie szybkie podsumowanie ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2