Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Psy 2009/02/06 13:31 #1403

  • Bumm
  • Bumm Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam prosbę. NIe wie ktoś może gdzie można za darmo wziąć jakiegos psa? Najlepiej kundelka? MOze znacie kogos kto chciałby oddac szczeniaka w dobre rece?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/02/06 13:47 #1404

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
może ze schroniska, ktore jest za Górzycą?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/02/06 14:00 #1406

  • KK
  • KK Avatar
  • Gość
  • Gość
Popatrz u weterynarzy często wiszą ogłoszenia oddam szczeniaka lub schronisko w Górzycy, ale z tego co wiem wszystkie szczeniaki stamtąd idą za miedze .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/02/06 14:53 #1408

  • BBC
  • BBC Avatar
  • Gość
  • Gość
Oj, wielki problem ! Wyjdź na ulicę i złap jakiego chcesz :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/02/07 19:51 #1434

  • Bumm
  • Bumm Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
No pomysł niby dobry z tym łapaniem, ale nie udaje się. Juz próbowałam xD Jakos nie mogę zadnego bazdomnego znaleźc :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/02/12 00:10 #1471

  • gość
  • gość Avatar
  • Gość
  • Gość
Pies to obowiązek przez nawet 15 lat więc wpierw się zastanów czy oby napewno chcesz stworzyć dom takiemu psiakowi.
Nie można mieć zwierząt dlatego że się tak akurat "zachciało" trzeba wszystko przemyśleć nim się podejmie decyzje i weźmie odpowiedzialność na siebie za takiego zwierzaka.Trzeba mieć czas na codzienne spacery z czworonogiem(nie wokół bloku), na pielęgnacje i należy zadbać o prawidłowe żywienie(nie puffi z biedronki a coś bardziej pełnowartościowego )
Polecam psa ze schroniska bądź z ogłoszeń u lekarzy weterynarii bądź sklepu zoologicznego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/02/12 01:13 #1472

  • barman
  • barman Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam serdecznie (po dość dłuuuugiej nieobecności)

drogi kolego, tak jak już kolega wyżej wspomniał - pies to poważna sprawa i przede wszystkim OBOWIĄZEK. Musisz dokładnie przemyśleć, czy będziesz miał na tyle czasu, aby zaopiekować się nowym "domownikiem". Sam niedawno zastanawiałem się nad psiakiem, ale przemyślałem wszystko i stwierdziłem, że za dużo pracuję, żeby mieć czas na zwierzaka.

Przemyśl 5 razy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/02/15 18:55 #1499

  • malutka
  • malutka Avatar
  • Gość
  • Gość
moje dzieci baaaardzo nalegały na pieska, wiec przeprowadziłam test umówiłam sie z sasiadką by pozwoliła im wyprowadzać swojego psa by zobaczyły jak to jest, ze deszcz czy śnieg z psem wyjść trzeba, po tygodniu skapitulowały.... teraz proszą o złota rybkę jej nie trzeba wyprowadzać....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/02/15 20:23 #1500

  • gibas
  • gibas Avatar
  • Gość
  • Gość
ale karmic tez trzeba ;0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/02/27 18:03 #1582

  • Aga
  • Aga Avatar
  • Gość
  • Gość
malutka napisał:

moje dzieci baaaardzo nalegały na pieska, wiec przeprowadziłam test umówiłam sie z sasiadką by pozwoliła im wyprowadzać swojego psa by zobaczyły jak to jest, ze deszcz czy śnieg z psem wyjść trzeba, po tygodniu skapitulowały.... teraz proszą o złota rybkę jej nie trzeba wyprowadzać....


To jest dobre:) Ja też tak zrobiłam, tylko, że miałam psa na tydzień, bo znajoma wyjechała:) I co? Pięknie przez cały tydzień wychodziłam z psem:laugh: hahhaa, standart:) Ale psa dalej mąż i córka chcą:) Więc i tak czeka mnie wychodzenie. :angry:
Mamy narazie kota, z nim nie trzeba wychodzić:) i mniej roboty. :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PODATEK ZA PSA... 2009/06/03 19:50 #2464

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witajcie, jak wysoki jest teraz podatek za psa, czy jest zmniejszony w tym roku, ile torebek na psie kupki się dostaje? ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/06/04 20:22 #2486

  • hmmm
  • hmmm Avatar
  • Gość
  • Gość
z Górzyckiego schroniska nie dostaniesz psa niestety...byłam tam niedawno i jeszcze dostałam opierdziel że tam weszłam,teraz jest to niemieckie schronisko i my niestety nie możemy dostać tam pupila.taka jest właśnie ta nasza CUDOWNA k.... Polska. wiem że w zielonej jest jakieś schronisko mają nawet strone z psiakami na necie.pozdrawiam Cie i fajnie że są jeszcze ludzie którzy mają dobre serce i ratują psiaki ze schronisk.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/06/06 20:11 #2499

  • plum
  • plum Avatar
  • Gość
  • Gość
www.schronisko.zgora.pl/apel.htm na tej stronie możesz znaleść sobie pupila.powodzenia i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Psy 2009/06/13 19:08 #2537

  • Jaga
  • Jaga Avatar
  • Gość
  • Gość
Może ktoś weźmie psiaka. Od jakiegoś czasu błąka się po Osiedlu Słowiańskim (na tyłach Rossmana, bardziej przy śmietnikach), wygląda na to, że ktoś go porzucił. Jest rudy jak lisek, ma białe skarpetki, długi puszysty ogon i w ogóle jest prześliczny, jego zdjęcie można zobaczyc na - "Szukam bezdomnego rudego psa". Jest bardzo spokojny i łagodny. Nie ma w sobie agresji, da się wziąśc na ręce, po oswojeniu. Udało mi się go wziąśc do domu, ale nie mogę go zatrzymac, bo mam już psiaka. Co prawda przepięknie się bawią, są zgodne, ale nie mogę go zatrzymac. Psiak potrzebuje ciepła i stabilnosci, nie jest wymagający w karmieniu. Na Osiedlu jest kilka osób dokarmiających, ale jak długo będzie trwało, trudno powiedziec. Nie wiem gdzie psiak nocuje, na noce gdzieś znika, a w dzień znów pojawia się na Osiedlu. Teraz jest ciepła pora roku (choc noce zimne), ale co będzie, gdy ta przeminie??? Gdyby, ktoś był zainteresowany, to proszę napisac, podam wtedy swój numer telefonu i postaram się ułatwic wzięcie pieska. Wiek psiaka to ok. 2 lat, choc niektórzy twierdzą, że nawet tylu niema, w każdym bądź razie jest młodziutki i przede wszystkim przesympatyczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PODATEK ZA PSA... 2009/06/16 18:17 #2564

  • Kazik
  • Kazik Avatar
  • Gość
  • Gość
Podatek to 85 zł.Torebek się nie dostaje,przynajmniej mi nie dali.Kupy zbieram do jednorazówek małą łopatką.I ciągle nie wiem za co płacę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2