Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:27 #230

  • Radziu
  • Radziu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zgadzam sie ze slubiczanka20. Pan \"kierownik\" szkloly VIP to istny kretacz. Zapisuje na egzaminy a kilka dni wczesniej kursant dowiaduje sie ze nie ma zadnego egzaminu bo niby nie jest przygotowany. To dlaczego zapisuje jak nie potrafil \"kierownik\" przygotowac?A ze Daniel otworzyl wlasna szkole, to dobrze zrobil bo pan \"kierownik\" VIPa mial i ma sie nie wiadomo za kogo! co do sklepu to nie mowie o materialach na ktorych jest cena a o robociznie, tzn kiedy przychodzi sie cos naprawiac.Ceny powinny byc jednakowe bez wezgledu na to czy to Polak czy Niemiec! czy w sklepach spozywyczych sa dwie czy jedna cena?!
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:28 #231

  • ura_bura
  • ura_bura Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To chyba oczywiste ze są różne ceny na robociznę, masz Radziu śmieszne rozumowanie, robociznę wycenia pracownik na podstawie wkładu pracy oraz czasu jaki poświęca na wykonanie usługi oraz trudność tej usługi. Czasami sterownik się instaluje z płyty klienta i wtedy kosztuje to mniej niż sterownik który trzeba wyszukać bo dany sprzęt nie jest produkowany od kilku lat. Cena oczywiście będzie się różnic, ale wg. Ciebie w obu przypadkach był przecież tylko instalowany sterownik - przecież to to samo. Ale jednak nie to samo i prawie robi wielką różnicę. Pozdrawiam i zapraszam do sklepu komputerowego VIP.
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:30 #232

  • Radziu
  • Radziu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
do ura_bura: owszem, wszystkosie zgadza ale sam \"kierownik\" szkoly jazdy VIP chwali sie podczas jazd jak to sklep komputerowy robi z ludzi glupkow! jakas mala naprawa trwala 10-15 min a policzyliscie Niemcowi jak za 2h a to nie bylo nic trudnego!nie wiadomo,moze identycznie robicie z klientami z Pl? Wiec ludzie uwazajcie tez na ten sklep!pogadaj z \"kierownikiem\" szkoly jazdy VIP! z tym cwaniaczkiem ktory niby wszedzie ma znajomosci, to on wlasnie takie rzeczy rozpowiada! a to niby wasz kolega! hmmmmm
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:30 #233

  • no name
  • no name Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
uuu, ten wasz \"p. kierownik\" chyba rzeczywiście musi być...\"gośćsmiley\"
Czy są na tym forum jacyś instruktorzy nauki jazdy? ... no ciekawe, eee nawet jak są to i tak na pewno się nie przyznają. Możeby ich spytać ...?
Wydaje mi się, że ciągnięcie tamatu tej szkoły jest już bezsensowne.
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:31 #234

  • ura_bura
  • ura_bura Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Radziu: ciekawe jest to co mówisz, może i taka sytuacja miała miejsce, ale żeby od razu taką antyreklamę komuś robić to naprawdę nie ładnie z Twojej strony. Nie wiem czy to co mówisz jest prawdą, praktycznie nie można tego zweryfikować, ale ja wiem że takie praktyki nie mają tam miejsca.
Odnośnie szkoły jazdy VIP to się nie będę wypowiadał bo chyba wszystko na jej temat zostało powiedziane. Dołączam się do opinii żeby zamknąć temat bo ciągniecie go nie ma sensu. Pozdrawiam w szczególności Radzia.
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/08/30 17:53 #750

  • jakośtak
  • jakośtak Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
normalnie nawet się nie spodziewałem ze na tego *** vipka typka nie rady. ktos powinien zrobić z nim coś. To poprosty nienormalny facet. kłamczuch i....... szkoda gadać! To najgorsza szkoła jazdy o jakiej słyszałem. Może jakaś wspólna ''akcja''.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2