Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:11 #215

  • Radziu
  • Radziu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
szkola jazdy VIP to oszusci. Szczegolnie \"kierownik\",ktory na jazdy zapisuej jak chce,zapomina powiadamiac o odwolanych zajeciach/jazdach czyli jego czas jest cenny ale klienta nie! Co do egzaminow to juz slynie z tego,ze zwleka z zapisaniem na egzamin a jak zapisuje to okazuje sie ze w WORD w Gorzowie nic o danej osobie nie wiadomo,tzn nie jest wogole zgloszona na egzamin.Takich przypadkow bylo kilka z tej szkoly i glosno o tym na akademikach. Tak wiec jesli komus zalezy na uczciwej szkole to neich lepiej zapomni o VIP´ach! Dla nich glownie licza sie Niemcy bo z nich maja wieksza kase choc nie legalna bo sciagaja z nich sporo wiecej niz powinni!
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:12 #216

  • no name
  • no name Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Napisałeś, że \"Vip to oszuści\"... tzn. kto??? Pracownicy sklepu komputerowego Vip też? więcej konkretów zanim rzuci się oskarżeniami wobec kogokolwiek.
To taka porada na przyszłość
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:13 #217

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pozwoliłem sobie poprawić temat, ponieważ rzeczywiście w Słubicach mamy sklep komputerowy VIP.
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:14 #218

  • Radziu
  • Radziu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
szkola jazdy VIP jak i sklep komputerowy jest ze soba powiazany i zarowno jedni jak i drudzy tozwykli naciagacze!
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:14 #219

  • drago
  • drago Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzięki bogu naukę jazdy pobierałem w szkole \"Alf\". Wiedzą co robią, a do tego są odpowiedzialni. Dodatkowo co podkreśli ich renomę są na rynku od wielu wielu lat.
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:17 #220

  • Radziu
  • Radziu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
i chyba miales racje wybierajac inna szkole niz VIP, bo tam dzeja sie rzeczy nieslychane! podobnei zreszta w sklepie komputerowym VIP to istne wyciaganie kasy z klienta!
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:18 #221

  • ura_bura
  • ura_bura Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ciekawy jestem bardzo dlaczego twierdzisz ze w sklepie komputerowym VIP pracuja sami oszuci i naciagacze, napisz na jakiej podstawie obrazasz tych ludzi. Jezeli nie masz konkretnych dowodow to znaczy ze jestes zwyklym oszustem probujacym zrobic komus antyreklame.
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:19 #222

  • ogr
  • ogr Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja nie slyszalem jeszcze zlego zdania na temat sklepu komp. vip. ale o innych sid.... to slyszalem bardzo wiele
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:19 #223

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hm... Ja też nie mam złego zdania o chłopakach z VIP'a. Kiedyś jak mieszkałem bliżej ich sklepu to chodziłem do nich po kable i wtyczki RJ45 smiley Za każdym razem była spoko obsługa. Ceny ? Jak wszędzie...

Ps. Lubią pograć w UT
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:22 #224

  • Radziu
  • Radziu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
col do sklepu kompo to mozna wiele uslyszec od samych znajomych prowadzacych ten sklep, tzn sami mowia,ze jakie to oni maja ceny dla znajomych a jakie dla obcych a nie mowiac juz o sasiadach zza granicy a powiedzmy sobie szczerze ze to dzieki nim i studentom w jakims stopniu SLubice zyja bo inaczej bylaby to zabita dechami dziura. Co do szkoly jazdy VIUP to kierownik jej ma serdecznie gdzies uczniow i uczy z bledami, i to nie zlymi ze jak sie idzie do nowego instruktora to on oczy otwiera czego \"KIEROWNIK\" VIPŕ nauczyl! tak wiec zastanowmy sie zanim go wybierzemy!
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:25 #225

  • no name
  • no name Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Słuchaj no p. Radziu... widzę ,że szkoła Vip nieźle zaszła ci za skórę ! ... żeby tak natarczywie na nią\"najeżdzać\" ? Więc jak to się dzieje , że ktoś ciągle tam zapisuje?...chyba, bo cały czas szkoli ( też chyba)
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:26 #226

  • ura_bura
  • ura_bura Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie bardzo rozumiem Twojego rozumowania odnośnie sklepu komputerowego Radziu, to że dają rabaty znajomym to chyba nie jest nie przestępstwo ani jakiś wyjątek, no ale widzę że jesteś za jakimś szczególnym \"równouprawnieniem\". Natomiast co się tyczy sąsiadów zza Odry to ceny są dla nich takie same jak dla Polaków bo na towarach są ceny. Proszę nie rozgłaszaj więc bzdur na forum. Jeżeli czujesz się oszukany to po prostu się tam udaj i zgłoś reklamację.
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:26 #227

  • slubiczanka20
  • slubiczanka20 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mialam okazje robic prawo jazdy w szkole vip i baaardzo sie rozczarowalam!wlasciciel szkoly to koles ktory pozjadal wszystkie rozumy na kursie panuje niemila atmosfera,potrafi byc czasami wrecz chamski... ale to nie jest najwiekszy problem...najbardziej szkoujace jest to, w jaki sposob kursanci umawiani sa na egzaminy...a raczej nie sa!!,,Pan Kierownik'' wmamia kursantom ze sa zapisani na egzamin a nastepnie przed samym egzaminem okazuje sie ze dana osoba nie jest wogole umowiona!!!i wtedy ,,Kierownik'' wmamwa kursantom ze np. pani w okienku sie pomylila, ze egzaminator nie moze tego dnia przeprowadzic egzaminu itd itp stek bzdur!!!! Ja skonczylam u niego kurs tylko dlatego ze zatrudnil nowego bardzo fajnego instruktora daniela z ktorym jezdzilo mi sie rewelacyjnie, i a propo ten instruktor otworzyl chyba nawet teraz wlasna szkole jazdy....takze goraco przestrzegam przed szkola VIP!!!!!!
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:26 #228

  • tony
  • tony Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Sklepu komputerowoy vip to moim zadaniem chłopaki sa naprawde fajni smiley ceny maja konkurecyjne i nie atkie wysokie
Temat został zablokowany.

Odp.:Szkoła jazdy VIP to oszusci 2008/04/28 18:27 #229

  • slubiczanka20
  • slubiczanka20 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
z ,,Panem Kierownikiem'' ciezko jest sie dogadac...
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2