Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Prywatne Przedszkola!!! 2013/01/30 09:06 #15408

  • Lea
  • Lea Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 3
Prywatne przedszkola to prywatny biznes. Dostają dotację na realizację zadań edukacyjnych, bo taka się im należy, a cała reszta to ich sprawa. Dlaczego macie pretensje do Burmistrza, a nie do właścicieli? Przecież to oni zarabiają na Was pieniądze, a nie Burmistrz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Prywatne Przedszkola!!! 2013/02/11 11:06 #15472

  • lary
  • lary Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Drodzy Rodzice

mający swoje pociechy w przedszkolu Super Dziecko, w związku z dziką podwyżką czesnego (opłata za obiady) skonsultowałem z Panem Adwokatem umowę którą mamy podpisaną z przedszkolem i okazało się że pobieranie od nas opłat za obiady jest bezpodstawne a co za tym idzie już pobrane (według mnie) powinny być potraktowane jako nadpłata. Co prawda w umowie nie ma jasno napisane że opłaty są integralną częścią tej opłaty ale biorąc pod uwagę fakt że od momentu podpisania umowy do 1.01.2013 nie było z tym żadnego problemu wynikałoby z tego że opłata ta jest wliczona w czesne (jasno o tym mówią paragrafy 4 i 5 umowy) i po nowym roku Pani Dyrektor szukając sobie dodatkowych pieniędzy stwierdziła że tak najprościej, a przypominam że już taki manewr raz Pani zrobiła i to 350 zł które teraz płacimy jest wynikiem doliczenia opłaty za obiady do czesnego. Te czynniki w zestawieniu z oficjalnymi danymi ze strony internetowej przedszkola (mam ją całą wydrukowaną) gdzie jest wyraźnie napisane że "Miesięczny koszt pobytu dziecka w naszym przedszkolu wynosi 350 zł w tej opłacie znajduje się dzienne wyżywienie dziecka." jasno wskazują że Pani dyrektor chce nas po prostu oskubać.

Z poważaniem Wojtek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez lary.
  • Strona:
  • 1
  • 2