Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:gdzie na tatuaż??? 2011/05/11 09:30 #8937

  • mak002
  • mak002 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Do artysta!
Nie jestem nim zafascynowany, ale posiadam rownież doświadczenie w swoich tatuazach robionych w slubicach i nie tylko, i jestem w stanie stwierdzić ze są tatuatorzy profesjonaliści i są rownież ci którzy robią na ludzkich cialach buraki i pseudo tatuaze. A w slubicach gdyby byli dobrzy to by ludzie z całej polski jeździli do nich. Każdy ma swój poziom a jeżeli robić coś na całe życie to u profesjonalisty ipozniiej nie będzie płaczu.
Także panie artysta rób sobie gdzie chcesz a osoba pytajacym gdzie zrobić jeszcże raz polece studio NEKROSKOP!!!!!! Pozdrawiam
Temat został zablokowany.

O:Tatuaż w Słubicach 2011/05/11 11:49 #8940

  • artysta
  • artysta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
[Naruszono zasady regulaminu]
Załączniki:
Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: Korzystanie z wielu kont jest zabronione.
Temat został zablokowany.

O:Tatuaż w Słubicach 2011/05/11 20:53 #8949

  • Ruda2011
  • Ruda2011 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam,
ja swoje tatuaże robiłam w paru studiach a na ostatni trafiłam do studia Vidmo do Tomka i mogę z ręką na sercu polecić tego artystę fachowo doradza w sprawach wzoru kompozycji a do tego bardzo dba o higienę pracy wszystko miał czyste a to w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie wiec zanim ktoś się gdzieś wybierze niech dokładnie się rozejrzy i trzeba pamiętać ze jesli tylko nas cos zaalarmuje mozemy sie wycofac w koncu to nasze ciało. a co do powyższej dyskusji to chyba nie na temat założyciel tematu pyta sie gdzie w słubicach zrobić fajny dobrze wykonany tatuaż wiec sie na tym skupmy na temacie.
Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Muras
Temat został zablokowany.

O:Tatuaż w Słubicach 2011/05/11 22:12 #8951

  • homer
  • homer Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
mak002 vel aero wlazłeś na słubickie forum i robisz sobie tanią reklamę, oj nie dobrze chyba z klientelą, niedobrze. Ale do rzeczy: dzieciakiem byłem jak słyszałem o vikingu a o tobie posłyszałem jako gburowatym, nie zawsze, tatuażystą z vikinga który woła kosmiczne ceny za super ładne tatuaże. szkoda tylko że ta uroda jest bardzo szybko przemijająca i po pewnym, dość krótkim czasie robi się z tego ciapa. Ostatnio miałeś pojechane przez klienta,
ale go urobiłeś. Tu jest link do fora tylko fotę usunąłeś. Robisz może trochę lepiej jak niektórzy u nas tylko nos zadzierasz o wiele wyżej. Tu jest dowód:
www.tattooxx.fora.pl/tatuaze-uzytkowniko...tym-fantem,1728.html
Nie oceniaj słubickich studio, nie jesteś sędzią, walczcie u siebie w zielonej o klienta, a tu nie wtykaj nosa.
Podsumuję: aero w vikingu się "urodziłeś" tu się wybiłeś, odleciałeś i teraz srasz na swoje gniazdo, jesteś niedobrym człowiekiem.

Obserwator for różnych o tematyce tatuaż. Robię tatuaże i trochę tego mam na sobie.
Temat został zablokowany.

O:Tatuaż w Słubicach 2011/05/11 23:52 #8952

  • Ruda2011
  • Ruda2011 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 1
Kolejna wypowiedź poza tematem ehh. nie rozwiązujcie tu Panowie swoich spraw bo nie o to tu chodzi człowiek chciał się dowiedzieć gdzie można zrobić fajny tatuaż i tego się trzymajmy. Zamiast drzeć koty może lepiej by było żebyście uświadomili niektórym ludziom żeby w sprawach tatuaży jak i innych modyfikacji ciała zwracali się do osób znających się na tym trochę bardziej niż podwórkowi "specjaliści" którzy jedyne co dobrze robią to okaleczają ludzi nieraz widziałam takie przypadki jest to hańbą na honorze wszystkich tatuażystów bo do nich przykleja się takie opinie. Moja koleżanka też była mądra chciała zaoszczędzić bo w studiu powiedzieli jej kwotę która jej się nie spodobała i zrobiła sobie tatuaż u jakiegoś kumpla po kondzieli i tak to wyszło że się poryczała a później się bardzo zdziwiła kiedy poszła do studia i za poprawę tego "czegoś" musiała zapłacić podwójnie. Ludzie nie zdają sobie czasem sprawy z tego że robiąc po domach u jakiś "specjalistów" może wywołać wiecej szkody niż pożytku nie zapominając o tym że takie osoby raczej nie maja gdzie sterylizować odpowiednio sprzętu i nie moga zapewnić takich samych warunków jak w studiu. Wiec jeśli macie wiedze o tatuażach jak tu piszecie to lepiej podajcie racjonalne powody dla których warto iść do studia gdzie na własne oczy można zobaczyć warunki tam panujące zatwierdzone przez sanepid a nie do kogoś bo tak jest taniej.
Pozdrawiam
Ostatnia edycja: przez Ruda2011.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2