Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/03 06:35 #14502

  • torpeda
  • torpeda Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Brawo GRABKA.Popieram twoja opinię.Po to jest forum żeby wydawać prawdziwe opinie a nie tylko te dobre i upiększone.Jeśli typ kiedyś coś spartaczył to walić prosto z mostu i nie kryć tego,żyjemy w wolnym państwie.Ja też nie dałbym temu typowi dziecka do leczenia.Czas dopuścić teraz młodszych z werwą i zapałem do pracy a nie leczyć rutyną.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.A ci którzy tak straszą niech zajmą się czymś pozytecznym a nie krytykowaniem kogoś kto osobiście doświadczył,sądem to se możecie straszyć.śmiech na sali.Żyjemy w Polsce a nie na Kubie.Trzeba walczyć o swoje bo inaczej skończymy marnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/05 23:48 #14561

  • januszW
  • januszW Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam wszystkich ponownie,
widzisz Grabka nadal nie zrozumiałaś o czym pisałem kilka postów wyżej,

Po pierwsze

januszuW i inni jak sam stwierdziles forum to jest to wyrazania opini pozytywnych i negatywnych

kilka linijek niżej

.januszuW nie jestes kobieta i matka wiec sie nie wypowiadaj w tym temacie

powiedz mi jeszcze gdzie jest napisane ze to temat wyłącznie dla matek czy kobiet ?

Po drugie

a jak napisalam negatywna opinie ciezkiego kalibru to juz jest nie dobrze?j

tak napisałaś ciężką opinie a nawet oskarżenie ale co z tego? Nie podałaś dowodu, argumentu nic, wybacz ale w takim wypadku twoja broń ciężkiego kalibru zamienia się w pistolecik na wodę.

Po trzecie

i ty mnie sadami nie strasz bo sie nie boje!

widać ktoś ma problem z czytaniem, wskazuję Ci jedynie organ który jest kompetentny by rozstrzygać takie sprawy,


Torpeda,

Czas dopuścić teraz młodszych z werwą i zapałem do pracy a nie leczyć rutyną

wybacz ale jeżeli przed operacją miał bym wybór lekarz A który jest w zawodzie od 30 lat+ i przeprowadzał tę operację setki razy a lekarza B który jest młody i będzie wykonywał ją poraz pierwszy, stanowczo wybieram doświadczonego lekarza A
co do reszty twojego posta uważam ze jest tak głupia ze szkoda dyskutować
Za tę wiadomość podziękował(a): ilmarab

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/06 12:10 #14565

  • torpeda
  • torpeda Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
januszW. SKORO JEST TAK GŁUPI POST I SZKODA DYSKUTOWAĆ TO PO CO DYSKUTUJESZ? JA Z TOBĄ W DYSKUSJĘ NIE WCHODZE I NIE MAM ZAMIARU BO ZWYCZAJNIE NIE MAM DLA CIEBIE CZASU.NARA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/06 13:21 #14567

  • januszW
  • januszW Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 2
Dziękujemy za bardzo inteligentny post Torpeda, również żegnam i pozdrawiam, Janusz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/07 16:14 #14577

  • torpeda
  • torpeda Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Ależ prosssszę bardzo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/07 19:37 #14580

  • Martek
  • Martek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ale takie tematy (czyt. ploty) powinny zostać w czterech ścianach przy herbatce z koleżankami!
Mamy wolność słowa, ale są granice. Skoro są takie skłonności, to śmiało można pooglądać pudelka i tam obsmarowywać gwiazdy szołbiznesu a nie ludzi o dobrym sercu, intencjach, ratujących życie, które im sama usłałabym płatkami róż, bo ich czyny są nieocenione!

Ogólnie dziwię się, że temat jeszcze istnieje. Powinien zostać usunięty jako prowokacja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Martek.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/08 15:34 #14591

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
januszuW mialam ci wypunktowac twoje wypowiedzi tak jak ty to zrobiles, ale po namysle stwierdzilam ze to nie ma sensu.i tak nic nie zrozumiesz.przepraszam wszystkich ktorych urazilam swoja wypowiedzia, i oczywiscie pana doktora.szzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuuu zamiatamy temat pod dywan.prosze redakcje o zamkniecie tego tematu. :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/08 15:49 #14592

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
Martek a z tymi tematami na ploty , to gratuluje podejscia do tematu.twoim zdaniem lekarzy, urzednikow, sędzi, adwokatow itd , czyli ludzi ktorzy maja nam pomagac i slużą spoleczenstwu to tylko sie pochwaly naleza.duzej czesci tak, ale nie wszystkim. ale twoim zdaniem nie mozna krytykowac publicznie takich osob.dlaczego?syp te platki roz, nawet codziennie.na tym forum krytykowanych jest wiele osob, wrecz szkalowanych , obrazanych i obrzucanych blotem, ale te osoby to nie sa osoby ze swiecznika, tak ze mozna.mamy WOLNOŚĆ, WYWALCZONA przez naszych rodzicow, jestesmy wolni ,....ale .... zle mozesz powiedziec na pania w netto a od inych wara. ha ha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/08 16:32 #14597

  • januszW
  • januszW Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 2

Mamy wolność słowa, ale są granice.

Dokładnie.
Jako iż koniec tematu, chciałem podziękować i pozdrowić wszystkich uczestników dyskusji.

ps. Grabka może zrozumiesz tą "wolność słowa" wtedy gdy kiedyś ktoś Ciebie o coś oskarży bez słowa wyjaśnienia oraz jakichkolwiek dowodów.

Pozdrawiam, Janusz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez januszW.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/08 17:18 #14598

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
januszW. z niecierpliwoscia oczekiwales na moja reakcje jak widze.ja zyje tak zeby nkt nmie nie mogl oczernic i znieslawic. ale mam pokore w sobie i przyznaje sie do swoich bledow.i wtedy przepraszam.ale zycie to nie sprzedaz pietruszki na bazarze.jakich chcesz dowodow? mam ci cala historie opisac? i tak z tego nic nie zrozumiesz.ty to dla mnie oszolom jestes.boisz sie. dla ciegie to jest elita ktorej tykac nie wolno, a ja z mlotszego pokolenia ( pokolenia dla ktorego nasi rodzice walczyli o wolnosc, a tej wolnosci mamy coraz mniej )ktora zna swoje prawa, i nie boji sie wyrazac swoich pogladow i opini.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/08 17:41 #14600

  • Martek
  • Martek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 3
A chociażby przez wieloletnie zasługi, ze względu na poszanowanie wieloletniej pracy i poświęcenia, nie powinno się obrażać publicznie przez jakiś jeden rzekomy incydent, nieudowodniony tak jak to podkreśla januszW. No może i dobrze, bo takich spraw nie powinno się wyciągać na forum publicznym.
Co do polityków, to proszę bardzo, nie mam nic przeciw krytykowaniu kupowania sobie laptopa za x tysięcy, czy też jakimś nie uwzględnianiu opinii rodaków B) :laugh:

Wymienianie z nazwiska ludzi UCZCIWYCH w złym świetle na forum jest po prostu nie fair.
Na tym zakończę udział w dyskusji, pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/08 18:53 #14604

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
MARTEK JA nie twierdze ze jest dok. nieuczciwy, bo na pieniadzach nmie nie oszukal, zadnych pieniedzy mu nie dawalam, ja mowie ze moje dziecko moglo nie zyc.tylko tyle i az tyle.czy stwierdzienie przez matke i opisane tu na ty forum ze jej dziecko moglo byc martwe, jest zle?powinnam to trzymac w tajemnicy? pomogli mi inni lekarze.za to im jestem wdzieczna.i mowie to glosno. DZIEKUJE LEKARZOM KTORZY URATOWALI MOJE DZIECKO, NIESTETY, NIE WSZYSTKIM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2014/04/13 12:48 #18946

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dla mnie doktor Sidorczuk jest lepszy niż doktor Anusewicz byłem ostatnio u niego na bilansie wszedłem nie całe 5 min i wyszedłem teraz też muszę się udać po skierowanie do chirurga jak znam życie da bez problemu a doktor Anusewicz powiedziała by ,że ona nie da .
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2014/04/16 11:05 #18957

  • bell
  • bell Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4
No tak, na bilans, zwolnienie z WF-u owszem, ale gdy dzieje się coś poważniejszego to już nie koniecznie. Może dawniej, gdy był młodszy, pan doktor dobrze leczył, ja niestety tego nie pamiętam i osobiście na dzień dzisiejszy też nie mam z nim dobrych doświadczeń. Pediatra, który sam mówi, że ma już dosyć tych "dzieciarów", może już faktycznie powinien odpocząć na emeryturze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2014/04/22 17:20 #18980

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Ja też jestem za wolnością słowa ,mam małe dziecko i to samo mogę powiedziec ,moje dziecko było juz trzy razy w szpitalu przez błedną diagnoze .Inikt tego nie zrozumie kiedy sam na włsnej skórze sie nie przekona .Inikt tego nie zmieni -forum jest od tego żeby dzielic sie swoimi przeżyciami. Pozdrawiam Matki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3