Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

doktor Sidorczuk?? 2012/09/13 17:33 #13964

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Doktora Sidorczuka powinno sie juz wyslac na emeryture a na jego miejsce zatrudnic mlodszego lekarza i takiego ktory bedzie leczyl dzieci,bo teraz wiekszosc rodzicow chodzi do osrodka zdrowia tylko na szczepienia bo strach tam leczyc dzieci.a placi sie przeciez ubezpieczenie i skaldki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/09/14 01:41 #13971

  • adassi
  • adassi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja akurat mam inne zdanie.Potrzebowałem córce załatwić zwolnienie z WF,powiedziałem w czym problem,odbyło się to wszystko miło łatwo i przyjemnie.I żeby uniknąć głupich komentarzy nie kosztowało mnie to ani złotówki...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/09/14 18:49 #13983

  • Mer
  • Mer Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zgadzam się! Chodzę z dzieciakami tylko na szczepienie bo najstarszy synek już 2 razy w szpitalu wylądował tak go leczyli. Poza tym gdy trafiliśmy na izbie przyjęć z wówczas 1,5 rocznym dzieckiem, przerażonym bo się dusi, tu noc i ciemno a gdzieś go wiozą w obce miejsce a pan doktor zamiast być miły to swoim przeraźliwym głosem mówi: "Nie płacz bo to i tak nic ci nie pomoże" straszy chłopca to się w ogóle odechciewa.Przydałby się w końcu jakiś porządny lekarz z podejściem do dzieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/09/16 11:19 #13999

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
No i tylko do wystawiania zwolnienia sie nadaja w tym osrodku zdrowia!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/09/16 21:13 #14010

  • takietam
  • takietam Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
To nie wina p. Sidorczuka tylko ogólnie wsio kuleje.. całe te sreNeFZet

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/09/17 07:34 #14014

  • eM
  • eM Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 57
  • Otrzymane podziękowania: 2
Zgadzam się że doktor Sidorczuk powinien w domu na emeryturze siedziec a nie dzieci leczyć... Mojego 3 letniego syna straszył że mu przyleje stetoskopem :ohmy: Nie ma jak podejście do dzieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/09/18 19:12 #14041

  • Martek
  • Martek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 3
Pan Doktor jest bardzo sympatyczny :) Dużo zależy również od podejścia rodziców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/10/15 18:43 #14351

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
az boje sie napisac , aby nie byc oskarzona .cale szczescie , ze nie bede musiala sie w najblizsze swieto udac aby swieczke zapalic, wiadomo gdzie.dzieki szybkiej i kompetentnej pani doktor , moje dziecko dozylo 18 lat

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/10/15 18:45 #14352

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
i nie chodzi tu o to , czy mozna z nim zwolnienie z WF zalatwic i czy jest mily.tylko lekarz ma leczyc i to dobrze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/10/17 09:46 #14369

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1
grabka, czy dobrze rozumiem, że doktor a postawił błędną diagnozę która mogła spowodować śmierć a pani doktor b szybko zadziałała i pacjentka/pacjent żyje a sprawa jest trudna do udowodnienia bo: minęło sporo czasu, pogubiły się dokumenty, wolisz nie chandryczyć się przed sądem znając realia takich spraw w tym kraju?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/10/24 15:00 #14427

  • januszW
  • januszW Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam wszystkich członków dyskusji,
leczyłem się praktycznie zawsze (jak i większość znajomych mi osób) u dr. Sidorczuka i złego słowa powiedzieć nie mogę.
Lecz nie o tym chciałem napisać w tym poście, wiem ze forum jest miedzy innymi od wyrażania własnych opinii pozytywnych bądz negatywnych ale wypisywanie przez forumowicza/forumowiczkę takich postów jak Grabka jest karygodne.
Nie wiem jak można oczerniać, szargać opinię doświadczonego lekarza bez podania żadnego sensownego argumentu , dowodu ani nawet nie opisując całego zajścia!
Grabka oczerniasz lekarza który pracuje w zawodzie prawdopodobnie dłużej niż Ty masz wiosen, mieszkam w Słubicach całe życie i nie słyszałem nigdy aby doktor o którym jest mowa swoją diagnozą komuś zaszkodził.
Radzę abyś przed następnym oskarżeniem kogokolwiek użył/użyła rozumu, nie jesteś osobą kompetentną aby stwierdzać takie rzeczy takimi sprawami zajmuje się sąd.
Za tę wiadomość podziękował(a): ilmarab

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/10/26 12:30 #14441

  • ilmarab
  • ilmarab Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 4

grabka napisał: az boje sie napisac , aby nie byc oskarzona .cale szczescie , ze nie bede musiala sie w najblizsze swieto udac aby swieczke zapalic, wiadomo gdzie.dzieki szybkiej i kompetentnej pani doktor , moje dziecko dozylo 18 lat


Na miejscu doktora spotkałabym się z tobą w sadzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/10/27 09:00 #14445

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
W jakim sądzie, w Słubicach?:-):-):-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/02 20:24 #14498

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
januszuW i inni jak sam stwierdziles forum to jest to wyrazania opini pozytywnych i negatywnych .to w jakis sposob wyrazilam negatywna opinie. prosze bardzo , jesli pan dr Sidorczuk poczuje sie urazony moja opinia niech mnie pozwie do sadu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: doktor Sidorczuk?? 2012/11/02 21:06 #14499

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
januszuW dlatego ze pan doktor ma wiecej wiosen niz ja, i jest lekarzem , ja jako mloda dziewczyna rodzac dziecko, bylam pelna zaufania do lekarzy ktorzy byli odpowiedzialni za mnie i moje dziecko.mam prawo po latach wyrazic swoje zdanie.januszuW nie jestes kobieta i matka wiec sie nie wypowiadaj w tym temacie.nie bede opisywac tu z szczegolami calej historii.temat byl SIDORCZUK???????? I CO ?mialy tu byc same pozytywne komentarze? ze katar wyleczyl czy zwolnienie z W-F zalatwil? a jak napisalam negatywna opinie ciezkiego kalibru to juz jest nie dobrze?januszuW nie obchodzi mnie co ty o tym sadzisz , nie obchodzi mnie jak sie poczuje lekarz ,ja jako matka w chwilach gdy moje dziecko moglo umrzec, czulam wieciej.i w dupie mam co teraz moga czuc inni! i ty mnie sadami nie strasz bo sie nie boje!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3