Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/16 09:07 #13561

  • bell
  • bell Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4

grabka napisał: pan G za odfajkowanie wizyty, zadnej porady i badan nie uzyskalam,na moje pytania zbywal mnie smiechem, ale kase z NFZ dostal.jak mu pokazalam wyniki badan hormonalnych to powiedzial ze one nic dla niego nie znacza, ze edlog niego jestem zdrowa, ale w ciaze nie zajde, a jak sie spytalam co mam robic dalej do powiedzial ze na udzielnie porad jak zajsc w ciaze zajmuje sie poradnia planowania rodziny i on mi porady nie udzieli do nie ma na to kontraktu z NFZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO ZESZ KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!huj nie lekarz


Ten lekarz skrzywdził już niejedną pacjentkę, ale dopóki nie napisze się oficjalnej skargi, będzie to robił nadal. Gdyby wszystkie pacjentki, które nie są zadowolone z jego "opieki" napisały na niego skargę do dyrektora + kopia do oddziału NFZ, dopiero sytuacja mogłaby się zmienić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/17 10:59 #13566

  • marteczka
  • marteczka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • hello :)
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 1
grabka ale z ciebie wsciekla szczekaczka. mam nadzieje, ze ktos dojrzy twoje obrazliwe wpisy i wyciagnie z tego konsekwencje prawne! (licze na to) nie moze tak byc ze wpada taka "baba" i wyzywa od najgorszych, od tego nie jest forum tylko oficjalne pisma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/17 15:44 #13567

  • ilmarab
  • ilmarab Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 4

marteczka napisał: grabka ale z ciebie wsciekla szczekaczka. mam nadzieje, ze ktos dojrzy twoje obrazliwe wpisy i wyciagnie z tego konsekwencje prawne! (licze na to) nie moze tak byc ze wpada taka "baba" i wyzywa od najgorszych, od tego nie jest forum tylko oficjalne pisma.


A ja mam nadzieję, że nikt konsekwencji prawnych nie wyciągnie. Nie popieram takiego tonu, ale rozumiem oburzenie Grabki. Poniżenie, zlekceważenie....ile można znosić takie szykany? Nie dziwię się, że pod wpływem emocji poniosło kobietę. A Ty nigdy nie palnęłaś czegoś pod wpływem oburzenia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2