Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/03/31 09:01 #12206

  • venive
  • venive Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, słyszałam, że w Słubickim szpitalu lepiej nie rodzić i nie trafiać na oddział gin. jeśli jest akurat na dyżurze ordynator. Bardzo proszę jeśli ktoś coś wie na ten temat, ma jakieś doświadczenia (miłe lub nie), o podzielenie się nimi, bo przede mną niebawem poród, a troszkę się zaczęłam zastanawiać gdzie rodzić i czy to prawda, że u Nas jest oszczędzanie na wszystkim i nie podaje się kobietom nawet kroplówek przysp.? Bardzo proszę o podzielenie się opiniami.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/03/31 13:51 #12208

  • misia123
  • misia123 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 4
dla mnie ten temat jest juz zbyt nudny( BYŁ JUZ NA FORUM ) ,zwłaszcza ,że w Słubickim szpitalu urodziłam dwoje dzieci !! PORÓD OPIEKA WSZYSTKO OK !! NIE MA CO BIADOLIC JAK URODZISZ TO SAMA STWIERDZISZ !! JA JESTEM ZADOWOLONA .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/04/01 10:37 #12214

  • venive
  • venive Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, owszem jest temat, ale dotyczy ogólnie lekarzy i to tych którzy już tutaj nie pracują. Od kilku miesięcy na oddziale są nowi lekarze i nowy ordynator. Myślę, że w ciągu kilku miesięcy nie urodziła Pani dwójki dzieci przy nowej ekipie. Ja tutaj już rodziłam jedno dziecko i bardzo sobie chwalę położne i lekarze też byli w normie, ale, że teraz jest 'po nowemu' to bardzo proszę o opinie kobiety, które rodziły za rządów ordynatora dr Gawrona.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/04/26 20:14 #12418

  • Hydro
  • Hydro Avatar
  • Gość
  • Gość
jesli poród jest bez powikąłań to kobiet urodzi bez problemu , tylko z pomocą położnej, jekarz jest niepotrzebny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/04/27 10:14 #12425

  • venive
  • venive Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
nie chcę być nie miła, ale "wow" cóż za pocieszenie - tylko do kogo mam iść wcześniej kto mi powie, że nie będę potrzebowała lekarza lub wydanych przez niego dyspozycji dla położnej? Do wróżki ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/05/01 09:40 #12459

  • dorotapriv
  • dorotapriv Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zawsze poród jest stresujący ale nie ma co panikowac ile kobiet tyle opini na temat szpitala. Ja rodzilam 2 miesiące temu i było ok ładna porodowka , czysto, super położne , bardzo fajne pielęgniarki od dzieci, a lekarz jak lekarz nie mam zastrzeżeń

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/15 17:52 #13533

  • balbina
  • balbina Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
powiem tak: czy nie podaje sie kroplówek to nie wiem bo tez dopiero sir do porodu przygotowuje ale moge spokojnie powiedziec i z czystym sumieniem ze ordynatora lepiej unikac jest hamski wobec pacjentek wulgarny niemily i trudno sie od niego czegokolwiek dowiedziec

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/15 18:13 #13534

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Ja absolutnie odradzam nasz slubicki szpital,polozne sa nie mile i robia wszystko z laska a lekarze nie lepsi.Powiem tak,gdyby nie moja intuicja to dzis nie mialabym cudownej coreczki bo chcieli mnie czyscic tlumaczac ze to ciaza pozamaciczna,pojechalam do Sulecina do doktora Kowalskiego i okazalo sie ze ciaza 5 tyg.Polecam Sulecin,personel bardzo mily,czulam sie tam komfortowo,o nic nie trzeba sie prosic i bardzo dbaja o pocjentow,rewelacja.Daja pampersy dla dziecka,wklady dla kobiet,a u nas wszystko trzeba miec swoje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/15 18:23 #13535

  • mara
  • mara Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 2
Moja koleżanka rodziła niedawno i jest bardzo zadowolona.Porodówka ładnie urządzona,czysta,na salach również nie ma się do czego przyczepić. Opieka nad nią podczas porodu też była godna podziwu czyli ogólnie na plus. Ja też niedługo rodzę więc taka deklaracja z porodówki dodała mi otuchy,czyli przyszłe mamusie nie powinny się raczej niczego obawiać,ale też dużo zależy od naszego podejścia do sytuacji,a poród to oczywiście wielkie przeżycie o czym sama się niebawem przekonam.Życzę zdrówka i cierpliwości. :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/15 18:29 #13536

  • mara
  • mara Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 2
coś ty ? może tak,muszę wierzyć w to co mówisz,hmmm... porodówka w Sulęcinie nie cieszy się najlepszą opinią ostanimi czasy,bynajmniej ja spotykam się ze złym zdaniem o tym szpitalu,znajome już też tam rodziły i jak mówiły spodziewały się zupełnie czegoś innego i jak by miały teraz wybierać to rodziły by w Słubicach,ale jak to się mówi poprostu tak trafiłaś i fajnie,że jesteś zadowolona...moja odp tyczy do ilony(...)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mara.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/15 19:05 #13538

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Ja niedam zlego zdania powiedziec o sulecinie. Kazdy ma inne przezycia i swoje zdanie ale osobiscie kazdemu odradzam nasz szpital.I nie wyglad szpitala czy sali sie liczy,owszem milo jest jak jest ladnie ale to opieka jest najwazniejsza a w sulecinie jet bez zarzutu a doktor kowalski rewelacyjny specjalista

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/15 19:26 #13540

  • mara
  • mara Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 2
moje zdanie o szpitalu nie tyczyły tylko wyglądu,bo tak jak mówisz wyglad to nie wszystko,moze sie zle okreslilam ale glownie chcialam napisac ze byla zadowolona z opieki nad nia podczas porodu i pologu, nie mozna krytykowac naszego szpitala az tak nadto poniewaz kolezanki jakos sie nie skarzyly na szpital gdy rodzily,tak wiec raczej nie powinno sie tak straszyc tych przyszlych mam ktore zaraz beda rodzic,bo to nie o to przeciez chodzi, a zlych opinii na temat szpitala w sulecinie slyszalam duzo razy wiec bardziej tam bym sie bala isc rodzic a jak tobie tam bylo super jestes zadowolona to ok polecaj szpital sulecinski ale naszego to juz tak nie krytykuj bo naprawde wystraszysz te biedne dziewczyny ja tam sie nie przejmuje bede rodzic u nas w slubicach a to juz lada moment wiec wtedy bede sie wypowiadac bardziej tak wiec napewno cos tu skrobne ale po porodzie zobaczymy czy rzeczywiscie jest tak strasznie :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mara.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/15 21:42 #13546

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
właśnie ladny wyglad i ze ktos jest mily , nie znaczy ze opieka fachowa lekarza jest ok.
ja rodzilam wiele lat temu 2 dzieci, zdecydowalam sie po latach z mezem na 3 dziecko,ale niestety 5 lat prob i nic, poszlam do przychodni przy szpitalu, do pana G ( bardzo zachwalanego),na badania ogolne, wyszlo z badan hormonalnych ze jestem w fazie menopałzy mam 39 lat, on mi powiedzial z jestem zdrowa i po co do niego przyszlam.jak poprosilam? o badane cytologii i powiedzial ze nialam robione pol roku temu, ze to sa moje fanaberie i kto za to bedzie placil to sie wku... wilam totalnie.to mu powiedzialam ze place od 20 lat.skladki na ZUS.olal mnie totalnie.poszlam do Pana Rozalskiego ktory jest krytykowany i on potraktowal mnie jak kobiete , a nie jak smiecia, ktory chce NFZ NACIAGNAC NA koszty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/15 22:04 #13548

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
to boli , kobieta idzie do lekarza z najbardziej intymna sprawa, badanie ginekologiczne i badanie piersi nie jest przyjemnie, ( w sensie psychologicznym)przynajmniej dla mnie jest to stres, ze obcy facet mnie maca, a pozniej zamiat zrozumienia to smiech.teraz to wole zaplacic prywatnie, niz przejsc takie upokozenie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Odział ginekologii i położnictwa w Słubicach - poród ? Co się tam teraz dzieje ? 2012/08/16 08:54 #13559

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Ja nikogo nie strasze,poprostu mowie swoje zdanie,od tego jest chyba forum.A o naszym szpitalu niestety bede sie zle wypowiadac bo nie pierwszy raz mialam w nim przykre doswiadczenia to jak mam mowic dobrze???Jesli ktos sobie go chwali to ok,ja osobiscie nie polece nikomu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2