Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:apel do Wladz Miasta 2009/12/06 14:03 #5198

  • Butterfly effect
  • Butterfly effect Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
gosciu napisał:

Dobre:laugh:
A jak będzie potrzeba zostawać po godzinach codziennie, czy będziesz Marcinie w stanie płacić za nadgodziny bądź czy będzie ciebie stać chociażby na taki gest opisany poniżej???
Przyznam się szczerze, że pracuję za granicą i ostatnio szef poprosił cały personel o zostanie dłużej w pracy. Było tak trzy dni pod rząd. Wiecie co z tego wynikło??? Zaprosił nas na kolację, mało tego dał karty upominkowe na wykorzystanie w setkach sklepów o wartości 250EUR. Ponadto otrzymuję corocznie przed świętami Bożego Narodzenia od 2000 do 2500EUR w gotówce za swoją ciężką pracę przez cały rok;) To jest prawdziwy SZEF?! CZŁOWIEKU NIE MYDL LUDZIOM OCZU:angry: ,NIE KŁAM BESZCZELNIE.JAKI TO BYŁ PERSONEL,5,10,20 OSÓB*2700 EU,,,3 DNI PO ILE GODZIN PO2,3,5.NIE WIEM CZYM SIE ZAJMOWALISCIE NAPADAMI NA BANKI,RABOWANIEM INNYCH LUDZI,SZLIFOWANIEM DIAMENTÓW,CZY USŁUGAMI E.........I.:woohoo:


Drogi gościu,
1.Słownik w rączki przed napisaniem czegokolwiek na forum.
2.BEZCZELNY sie pisze a nie BESZCZELNY:cheer: ,
3.wyłącz CapsLock(chyba,że na mnie krzyczysz) ale nie wiem z jakiego powodu,
4.nie musisz dawać wiary temu co napisałem, ale cham z ciebie niezły skoro nazwałeś mnie kłamcą
5.dla twojej informacji: na kolacji było 5 osób, zostałem dłużej w pracy: pierwszy dzień 1,5 h dłużej, drugi dzień 1 h dłużej, trzeci dzień 1 h dłużej a zajmowaliśmy się kompletowaniem dokumentów przed przyjazdem komisji z Wielkiej Brytanii nadającej certyfikaty i uprawnienia na handel farmaceutykami na tym właśnie rynku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:apel do Wladz Miasta 2009/12/06 20:18 #5208

  • roslina24
  • roslina24 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
Butterfly nie czepiaj sie ortografii :) sensu jego wypowiedzi to nie zmienia . Polonista jestes?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3