Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/25 18:30 #4799

  • Marcin
  • Marcin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wkoło słysze narzekania na brak pracy i na pracodawców. Zatem dlaczego w Słubicach ciężko znaleźć Pracownika nawet za bardzo wysokie wynagrodzenie, a jeśli już się znajdzie pracownika to w 90% (ludzi) nie nadaje się do niczego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/25 19:43 #4803

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To pochwal się, jakie to wysokie wynagrodzenie oferujesz i w jakiej firmie lub na jakim stanowisku.
Jeżeli będzie faktycznie wysokie i będzie odpowiadało moim kwalifikacjom to rzucam wszystko i idę pracować do Ciebie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/25 20:23 #4805

  • Marcin
  • Marcin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
gosc To pochwal się, jakie to wysokie wynagrodzenie oferujesz i w jakiej firmie lub na jakim stanowisku.
Jeżeli będzie faktycznie wysokie i będzie odpowiadało moim kwalifikacjom to rzucam wszystko i idę pracować do Ciebie.



Jak szukałem ludzi wiosną to zadzwoniło do mnie około 20 osób
jakie było pytnie ile płace!!!!
jak już się umówiłem z kimś na spotkanie to ten ktoś jeśli już łaskawie przyszedł to odrazu walił do mnie na ty!!!!!
czterem osobą zaproponowale aby przyszły następnego dnia żebym mógł ocenić jak pracują i co się okazało tylko 1-osoba w sumie przyszła!!!

Moja Żona szukała do pracy, ze sto było podań około 2-mies. spotkań i co i nic jak zwykle nawet jak toś przyszedł na próbe to się totalnie nie nadawał bo się okazywało że w pracy trzeba pracować .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/25 20:47 #4806

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie ma co, konkretny z Ciebie gość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/25 21:04 #4807

  • M.M
  • M.M Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nic z tego nie zrozumialam a szkoda bo wlasnie szukam pracy a Ty nawet nie piszesz w jakiej branzy poszukujesz ludzi do pracy. Moze jednak uscislij.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

do P.Marcina 2009/11/25 21:44 #4808

  • bezrobotni
  • bezrobotni Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Panie Marcinie,piszę w swoim imieniu,ale wiem,że w Slubicach jest pełnooo ludzi uczciwych wyksztalconych i szukających naiwnie pracy. Więc skoro u Państwa jest tyle wolnych wakatów to proszę uściślić swoją ofertę i podać bliższe dane o tej pracy, bo na 100% nie wierzę,że ma Pan tyle ofert za godne ( 1.800zł netto ) chociaż. Ludzie nie bądzcie naiwni TU NAPRAWDE NIE MA TAK SŁODKO Z PRACĄ, POWIEM WIECEJ JEST TRAGEDIA I WYS BEZROBOCIE A JEZELI JUZ COS WPADNIE TO I OWSZEM ALE STANDARD CZYLI - SPRZEDAWCA W FAJKACH LUB NA BAZARKU. za ile? stawka głodowa. duzo by jeszcze pisać ale po co ... kazdy kto tu mieszka ,wie jak jest :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/26 00:05 #4813

  • asia
  • asia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zgadzam sie z przedmowca, niestety ale ciezko znalezc prace komus po studiach, nie wspomne juz o urzedach gdzie rekrutacja to fikcja, z góry wiadomo kto sie dostanie, jeszcze dobrze byloby gdyby wzieli do pracy osobe ktora ma kwalifikacje bo pozniej jest tak ze jak sie idzie do urzedu cos zalatwic ale albo ktos sie nie zna albo cos ...... i tak ciagle najlepszy przyklad urzad pracy, a o obsłudze przez urzednikow nie wspomne a do pana marcina jesli pana zona mialo okolo 100 podan to prosze wybaczyc nie mozliwe zeby nikt sie nie nadawal

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/26 07:30 #4816

  • Marcin
  • Marcin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak może się nadawać Ktoś kto przychodzi w pierwszym tygodniu do pracy spóźniony i nie widzi w tym nic złego i się panoszy obrażony na przełożonego jak on może mieć do mnie pretensje, a co gorsz jak ja z Magistrem mam iść umyć kubki po kawie ,przecież to szef ma średnie nie ja.

Macie luddzie wyższe i co z tego jeśli nic ze studiów nie wynieśliście, wiem bo sam studiowałem ,nie wiem jak większość studentów wyszła z podstawówki, nie mówiąć o obronie Magistra. ( wykształcenie to nic. Wiedza i umiejętności)

Podam przykład jak szukałem do pracy to nie pytałem się o

-wykształcenie
-staż
-nie karalność
-.....

dla mnie najważniejszym kryterium było

- Czy chcesz naprwde pracować
- czy jesteś gotów zostawać po godzinach(jak będzie potrzeba)
- czy chcesz sięnauczyć czegoś w nowej pracy
- a później czy ta osoba jest lojalna i pracowita

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/26 07:57 #4817

  • Ania
  • Ania Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Znaleźć godną pracę w Słubicach - graniczy z cudem... Większość pracodawców - zatrudnia ludzi, oferuje minimalne wynagrodzenie i chcą żeby człowiek harował dniami i nocami, a pracownika traktuje jak zło konieczne (jak potencjalnego złodzieja, nieroba itd.).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

smutne :( 2009/11/26 08:22 #4818

  • smutne :(
  • smutne :( Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
FAJECZKI,ALKOHOL I CHIŃSZCZYZNA NA BAZARACH A NO I JESZCZE PEŁNO WĄTPLIWYCH DZIEWCZYNEK CO SIĘ ZOWIĄ ''KOSMETYCZKA TIPSERKA'' - TO RZĄDZI W SLUBICACH ! to miasto w ogóle nie potrzebuje ludzi wyksztalconych, wystarczą cwani kombinatorzy i przekrętasy ! Ja rozumiem,taka specyfika miasta przygranicznego, ale w koncu MIESZKAŃCY TWORZĄ POZIOM , a jaki ma być ten poziom,jeżeli tu wystarczy miec smykalke do interesów,klejące łapy,parę znajomości i wykszt.podstawowe??????????!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/26 09:05 #4819

  • Marcin
  • Marcin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Skoro Znaleźienie dobrej pracy graniczy z cudem , a cuda się zdarzają to czemu nikt nie założy tematu najlepszy pracodawca w słubicach , tylko każdy narzeka w jakiej złej firmie pracuje i że jego szef to cFaniak i złodziej (to że ktoś ma to dobrze bo umie się odnaleźć w rzeczywistości). Jak bym miał złą pracę to bym się zwolnił i poszukał innej , albo bym założył coś własnego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/26 09:19 #4820

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie rozumiem o co larum.Przeciez gmina zostala ostatnio nagrodzona za wspomaganie przedsiebiorczosci.Jednym z kryteriow bylo tworzenie nowych miejsc pracy,czyli utworzyla ich na tyle duzo,aby otrzymac za to nagrode.To skad to bezrobocie u nas?Ci ludzie zli,nie chce im sie pracowac;) ;) ;).A tak powaznie,to zgadzam sie,ze to miasto nie potrzebuje ludzi z umiejetnosciami.Aby otrzymac prace wystarczy spelnic kryterium pt.byc czyims znajomym,znajomym znajomego itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

JUMA NIE ŚPI 2009/11/26 09:25 #4821

  • A.
  • A. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
BIJE TU PO OCZACH BRAK OBIEKTYWIZMU I ZNAJOMOŚCI RZECZYWISTOŚCI SŁUBICKIEJ, PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA, JA BYM NIE WYTACZAŁA TAKICH OPINII,ŻE KTO CHCE TO ZNAJDZIE I KTO ZARADNY TO PRACUJE ... TO JEST CO NAJMNIEJ KRZYWDZĄCE I NIESPRAWIEDLIWE. BO WIĘKSZOŚĆ Z TYCH,KTÓRZY TU TERAZ CWANIACZĄ MIAŁO PO PROSTU FARTA ALBO FIREMKĘ PO TATUSIU ITP. KTÓRY KOZAK SLUBICKI CIĘŻKO I UCZCIWIE DOROBIŁ SIĘ DOBRZE PROSPERUJĄCEJ FIRMY, CIĘŻKĄ ,FIZYCZNĄ PRACĄ???????????????????????????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/26 09:31 #4822

  • bonk
  • bonk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja, ale nie musialem harować fizycznie tylko z głową. wszystko legalnie i uczciwie.

pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co z tymi Ludźmi co nie mają PRACY 2009/11/26 10:56 #4823

  • Ofieczka;)
  • Ofieczka;) Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam,
Gdzie mogłabym znajść pracę weekendową? Uczę się i chciałabym sobie dorobić. Mógłby ktoś podpowiedzieć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3