Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 01:20 #7868

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Jestem społecznym doradcą burmistrza Ciszewicza.
Próbuję tu na forum uświadomić mu, żeby nie wypieprzał Chusteckiego z roboty na zbity pysk, bo może być z niego pożytek na OSiR-e na innym etacie.
Biega ten nowy burmistrz i klepie językiem na lewo i prawo, że zwolni Chusteckiego, a ja mu mówię, że szkoda chłopa, niech przemyśli sprawę.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
żart.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 08:33 #7869

  • gucios
  • gucios Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 1
Osobiście nie znam kierownictwa osir, ale wczytując się w wymianę poglądów pomiędzy Wami dochodzę do wniosku, iż słubiczanin84 z braku argumentów merytorycznych przeszedł najzwyczajniej na pyskówkę. A propos naszego nowego burmistrza "nadzieje umiera ostatnia" mam nadzieję, iż nie będzie trzeba pluć sobie w brodę za głos oddany na Jego osobę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 08:55 #7870

  • SBCHorda
  • SBCHorda Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szkoda słów dla wszystkich ujadaczy...

Z tego co się orientuję to zobacz kto jest administratorem strony osir-u. Wtedy będziesz mógł administratorowi zarzucić swoje podstawy i dlaczego nie ma pełnych informacji o wynikach, zajętych miejscach przez swoje dzieci, czy też wyniki kolarskie.
Jeżeli jest to dla ciebie za trudne to zapytaj się admina tej strony i uzyskasz odpowiedz

Jeżeli uważasz, że tylko brak cząstkowych wyników to klapa organizacyjna to jesteś w totalnym błędzie. Tutaj masz link do wyników końcowych.

osir.slubice.pl/aktualnosci/34-sportowe/...subice-15012011.html

troszkę więcej spokoju i opanowania. a jak ktoś ma coś do zarzucenia to niech się ujawni a nie ujada na forum pod różnymi dziwnymi loginami.'

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 09:34 #7872

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
kaczka napisał:

Wiecie co ?
To już nie jest śmieszne !
Przyznaję się do głosowania na Ciszewicza ( druga tura )
Asystent burmistrza zwany inaczej "Mężem Fryzjerki" lub "Rumcajsem z Radachowa" to najgorszy wybór jakiego można było dokonać.
Ktoś kto nie radził sobie z własnym małym interesem w czasach prosperity, decyduje o dziesiątkach milionów złotych naszych podatków. Żenada !
Uzasadnienie wyboru "Barmana" na głównego specjalistę cyt : "Uzasadnienie Pan Ariel Pawelczyk wybrany został do zatrudnienia z uwagi na dyspozycyjność oraz możliwość natychmiastowego podjęcia pracy" kon. cyt. to już jest kabaret.
Niedawno burmistrz dał znak, że zmienia dyrektora OSiR !
Efekt jest taki, że nawet jego pracownicy ze stadionu śmieją mu się w nos.
Znając troszkę dyrektora, mając średnie zdanie o nim, nie można mu odmówić lojalności co do swoich przełożonych ( troszkę mu baba ostatnio namieszała).
Jeśli chce się go rozliczać z sytuacji ekonomicznej OSiR, to trzeba pamiętać, że ośrodek wykonywał zadania dla Urzędu Miasta i instytucji podległych i nie tylko, za przysłowiowy grosik.
Tabuny piłkarzy, lekkoatletów i ich działaczy oraz trenerów korzystało z zaplecza OSiR-u za darmo.
Wprowadzić zdrowe zasady, a potem rozliczać !
Ciekawe jak poleci obecny dyrektor, to kto go zastąpi ?
Stawiam na Pilimona, kolegę Kazia !
Macie inne typy ?




ale farmazony zapodajesz....żenujący i pochopny jestes...


zastępca burmistrza najgorszy wybór??? Pan Piotr wpełni kompetentny i wykształcony, budował zaplecze polityczne na terenach lubuskiego, zna si na polityce lokalnej. a to że nie jest z twojej ekipy to dla ciebie juz wadą jest?
Pawelczyk owszm był barmanem...ale na 3 roku studiów...parę lat temu- to grzech dorabiać na studiach? robił jeszcze mase innych reczy...poczytaj zadzwon wpisz w google... a nie czepiłeś się wątku barmana..heheh prostacka zagrywka..a ty pewnie jeżdziłeś na wykopki za pgru i tez mogliby się czepić...

kędziora? przypomnij sobie wypunktowanie bodziackiego w trakcie debaty... kumaty koleś, ja im ufam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 10:02 #7873

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
z tego co mi wiadomo to Ariel ma ukończone studia (ponoć nie jedne).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 10:19 #7875

  • SBCHorda
  • SBCHorda Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeżeli pawelczyk jest najlepszym dowodem na wybór tego stanowiska tzn. głównego specjalisty to brawo. Studia każdy może je skończyć i to nie jedne i większość osób z pewnością je ukończyła. Trafny wybór ukończył studia i jest kozakiem. Należy mu się stanowisko za jego doświadczenie w pracy samorządowej. Wieloletni staż hahahaha

ŻENADA !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 10:31 #7876

  • SBCHorda
  • SBCHorda Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wniosek jest jeden!
To forum jest dla typowych krytykantów!Żadnych faktów, same pomówienia!
Szkoda czasu,lepiej zająć się czymś konstruktywnym.
Pozdrawiam wszystkich narzekaczy!
TYLE WAM ZOSTAŁO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 11:28 #7878

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
SBCHorda napisał:

Szkoda słów dla wszystkich ujadaczy...

Z tego co się orientuję to zobacz kto jest administratorem strony osir-u. Wtedy będziesz mógł administratorowi zarzucić swoje podstawy i dlaczego nie ma pełnych informacji o wynikach, zajętych miejscach przez swoje dzieci, czy też wyniki kolarskie.
Jeżeli jest to dla ciebie za trudne to zapytaj się admina tej strony i uzyskasz odpowiedz

Jeżeli uważasz, że tylko brak cząstkowych wyników to klapa organizacyjna to jesteś w totalnym błędzie. Tutaj masz link do wyników końcowych.

osir.slubice.pl/aktualnosci/34-sportowe/...subice-15012011.html

troszkę więcej spokoju i opanowania. a jak ktoś ma coś do zarzucenia to niech się ujawni a nie ujada na forum pod różnymi dziwnymi loginami.'


Sory, z tymi wynikami kolarzy zwracam honor. Ale wcześniej tego nie było, mnie akurat najbardziej wkurzał brak wyników z biegu. Na slubice24 przeczytalem tylko pierwsze trójki a syn niestety był dalej :dry:

Co do strony to nie wiem kto co i jak, ale wydaje mi, że jak pracownicy nawalają to odpowiada za ich prace przełożony, czyż nie? Na stronie OSiR w dziale kontakt jest napisane:
Redakcja treści, przygotowywanie aktualności, fotorelacje z imprez - Robert Tomczak

Skoro nie ma tej aktualności to niech będzie pociągnięty do odpowiedzialności za swoja pracę, a jak dyr. nie potrafi egzekwować od pracowników ich obowiązków to może inny dyrektor da sobie z tym lepiej radę.

SBC Horda to nie jest forum tylko dla krytykantów, jest co prawda paru krzykaczy, ale konstruktywna krytyka i dostrzeganie gdy coś jest nie tak to też zaleta wielu z nas na tym forum. Jak ty, czy wcześniej młody gniewny pod loginem "slubiczanin84" nie obrażamy, nie krzyczymy, nie sprowadzamy dyskusji do personalnych odniesień. Używamy merytorycznych argumentów, nie w stylu "mogłeś sobie policzyć, który był Twoj syn" - takie coś jest poniżej wszelkiego poziomu.

Dobra, koniec o OSiR, czekamy na odpowiedź ze strony urzędu dotyczącą tej dziwnej rekrutacji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 14:10 #7882

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
Jak mnie zatrudni, to nie bedzie kumoterstwo, ponieważ nie znam pana Tomasza Ciszewicza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 16:43 #7885

  • SBCHorda
  • SBCHorda Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
jurek napisał:

SBCHorda napisał:

Dobra, koniec o OSiR, czekamy na odpowiedź ze strony urzędu dotyczącą tej dziwnej rekrutacji


a co kolejny konkurs jest ogłoszony? na jakie stanowisko i gdzie? możesz podać źródło?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 20:03 #7891

  • MonikaMG1
  • MonikaMG1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
To było do przewidzenia ! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 20:09 #7892

  • SBCHorda
  • SBCHorda Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
co było do przewidzenia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 21:04 #7894

  • bogi79
  • bogi79 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wracając do tematu Pana Pawelczyka

Wyobraźcie sobie że byłem osobiście na ostatniej sesji rady miasta. jeden z punktów dotyczył Polsko niemieckiego centrum kompetencji i kooperacji. Jeden z radnych miejskich zadał pytanie do burmistrza, czy w związku z powstaniem centrum przewidziane są nowe stanowiska pracy w urzędzie miejskim. Pan Ciszewicz powiedział że po głębszym namyśle odpowiedział iz dwie osoby zatrudnione w urzędzie dostana dodatki w związku z realizacją przedmiotowego projektu.

Zdziwienie wielkie mnie ogarnęło kiedy przeczytałem o tym iż "barman" (który de facto nie potrafił zrobić dobrego drinka) został powołany na to stanowisko. postanowiłem sprawdzić w BIP kiedy powołany został pawelczyk. okazało się iż informacja o naborze dodana została na stronie urzędu o godzinie 13.

Panie Ciszewicz wstydź się pan !!!!!! Kłamca!!! I ty chcesz łgarstwem budować autorytet wśród wyborców!!!!

Wstyd i hańba !!!! Liberum Veto!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 21:39 #7897

  • mp3000
  • mp3000 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 0
prace interwencyjne w UM.lol

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/02/04 20:28 #7954

  • Tomasz Ciszewicz
  • Tomasz Ciszewicz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czytam wszystkie Państwa wpisy i są one dla mnie cennymi uwagami. Nie jestem z wstanie ze wszystkimi polemizować. Wiele osób pyta mnie bezpośrednio i prowadzi korespondencję e-mail.Chciałbym odnieść się do tego tematu. W projekcie tym (k@K) przewiduje się zatrudnienie po stronie polskiej ze środków unijnych 2 osób, które będą pracować we Frankfurcie.Na ogłoszony konkurs zgłosiły się 4 osoby . Jedna osoba z Poznania, która zażądała pensji min. 2 tys. euro (odpowiednich niemiecki zarabia 3 tys euro), 2 studentów w tym jedna osoba bez znajomości języka niemieckiego i Pan Ariel. Była to tylko jego własna inicjatywa bez mojego udziału. Nikt inny się nie zgłosił. Z tej grupy tylko Pan Ariel był dyspozycyjny i znający problemy Słubic mógł natychmiast podjąć pracę z realnym wynagrodzeniem na polskich zasadach (nie ma mowy o pensji niemieckiej) i z drugiej osoby zrobiłem 2 osoby, 2 urzędników, którzy otrzymali dodatki. Takie też było pytanie radnego i dotyczyło tych urzędników, o których pytał mnie przed sesją. Wiedząc o tym tak odpowiedziałem. Pan Ariel został zatrudniony w tym tygodniu. Pracę tego Pana będzie oceniał lider niemiecki jeżeli będzie miał zastrzeżenia ogłoszę nabór nowej osoby.
Dla mnie teraz najważniejszym problemem jest zamknięcie budżetu i przygotowanie na spłatę rat kredytów, od tego roku jest to prawie 6 mln rocznie, ratowanie projektów unijnych jest duże niebezpieczeństwo , że będziemy musieli zwrócić pieniądze dotyczy to projektu SMOK. Jeżeli chodzi o Dyrektora Osir to nie podejmowałem żadnych decyzji w tej sprawie a na pierwszym na spotkaniu Zarządu Klubu Polonia jej działacze naciskali na mnie abym podjął taką decyzję niezwłocznie. Tomasz Ciszewicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.