Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/30 22:48 #7852

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
słubiczanku84 jak masz zamiar z nami dyskutować to odpisuj merytorycznie i z argumentami a nie tylko rzucasz obelgami na kaczkę, który nic takiego nie napisał na dyrektora osir tylko wyraził swoje zdanie do czego ma prawo, swoją drogą skąd takie oburzenie coś czuję, że alboś znajomy albo co gorsza z rodziny (84 to rocznik urodzenia, może syn lub córka?)

znam osobiście osoby i kluby które cenią współpracę z dyr.chustekim ale również znam wiele osób, które nie cenią i uważają go za złego dyrektora, sam mam pretensje do osiru za degradacje i niewykorzystanie ogromnych możliwości obiektów, sali i siłowni, które zarastają kurzem, nie mowiac o slynnej odnowie biologicznej, wg mnie potencjalnie najlepszej w całym mieście, która umiera, podczas gdy inne gorzej wyposazone (hotel relax, baranowski) swietnie proposerują - to jest wlasnie zarządzanie i zdolnosci menedzerskie, nie mówiąc już o slynnych "sylwestrach" na osirze - symbolu obciachu i zaścianku (przypomnij sobie jak były odwoływane imprezy bo nie było chętnych)

a co z wielkimi imprezami sportowymi i informacjami o nich? były mistrzostwa kolarskie, puchar polski, wyników i komunikatu nigdzie nie uraczysz, to samo z powiatową olimpiadą młodzieży, nic nie ma, wcześniej były biegi niepodległosci, żadnego info z biegów również, dobrze że była relacja na słubice24 to sobie doczytałem , promocja imprez sportowych i komunikacja - tragedia, a redaktor tomczak (inspektor ds. sportu OSiR) w godzinach pracy robi sobie przy okazji reportaże do HTS (dwie pieczenie na jednym ogniu i jeszcze to samo idzie do gazety słubickiej - więc trzy pieczenie)

za takie rzeczy wg mnie odpowiada dyrektor, doceniam zaangażowanie i chęci, którego odmówić nie można, ale to nie wystarczy żeby było dobrze, trzeba być jeszcze skutecznym, aha zapytaj się jeszcze swojego dyrektora jak z nadgodzinami pracowników :laugh: to temat na osobną historię lub post na forum ;)

Jeśli burmistrz Ciszewicz szykuje zmiany na tym stanowisku to gorąco popieram, byleby tylko w uczciwym konkursie, a nie w taki sposób jak na stanowisko dla barmana ze swojego sztabu wyborczego :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/30 23:25 #7853

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Dzięki Jurek !
Myślę, że Słubiczanin nie za dobrze zrozumiał to co miałem na myśli.
To moja wina, bo zbyt uprościłem i spłyciłem problem.
Temat OSiR-u powinien być omawiany obszernie, ze szczegółami aby zrozumieć całość.
Dla Słubiczanina wyrażę moją opinię o Panu dyr. Chusteckim bardziej prosto.
Uważam, że jest złym dyrektorem i menadżerem, ale ma pewne doświadczenie organizacyjne dotyczące imprez sportowych, oraz jego zaletą jest dyspozycyjność i zależność od przełożonych. I bez urazy, uważam to za zalety ale tylko dobrego pracownika.
Myślę, że kierownik d.s. sportowych to jego miejsce.
Jurek popieram Twoją wypowiedź w całości.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 00:09 #7854

  • słubiczanin84
  • słubiczanin84 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
ds. a nie "d.s." -wiem, że Polska ortografia jest trudna!!!
a jurek i kaczka - chyba macie za dużo czasu, albo wam się nudzi!!!!pewnie jesteście zakompleksionymi pracownikami (lub ich dziecmi) OSiR-u!!!!Bo temat nadgodzin (o którym nie mam zielonego pojęcia) jest dla was kluczowy!!Pewnie boli was że ktos was "goni" do roboty-lepiej w "ciepełku"nic nie robic!!!
i kto tu pisze, a raczej nie pisze merytorycznie!!!!!
Jestem przekonany,że Słubice pod względem rozwoju sportu są bardzo wysoko oceniane (nagroda "Sportowa Gmina", dużo imprez, dobre wyniki sportowe słubickiej młodzieży, "twarze" tj.: Fabiański, Lewandowski,Czapiewski, i wielu innych mistrzów Polski-Siejkowski, bardzo dobra infrastruktura sportowa). Panu Chusteckiemu współczuje takiej atmosfery-w tym kraju tak jest,że jak ktos cos robi to jest krytykowany!!!!!
SPORT W SŁUBICACH JEST NA WYSOKIM POZIOMIE-CAŁA SPORTOWA POLSKA ZNA TO MIASTO!!!To JEST ZASŁUGA m.in. dyrektora CHUSTECKIEGO i jestem przekonany, że NOWY BURMISTRZ JEST TEGO ŚWIADOMY!!!!!!!!!Wystarczy zasięgnąc opinii od ludzi "polskiego sportu" ale to jest za trudne dla was i piszcie sobie dalej....TYLE WAM ZOSTAŁO.NIEUDACZNIKI.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 00:26 #7856

  • słubiczanin84
  • słubiczanin84 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
O imprezach informacji jest pełno!!!wystarczy chciec!!Ale tobie jakby zostały przyniesione zaproszenia ViP i całe miasto oklejone byłoby plakatami - to i tak bys nie przyszedł(przyszła) i powiedział(a),że nie ma PROMOCJI!!!!Wiec pożalcie się z jurkiem nawzajem -tyle wam zostało!!!A "od narzekania nie wyzdrowial jeszcze nikt"
Myślę, że PRAKTYKANT ds. PRZEKAZYWANIA FARMAZONÓW na forum portalu slubice24.pl to twój max.!!!!!
ps. za tą fuchę na emeryturę nie zarobisz, a o nadgodzinach zapomnij!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 00:29 #7857

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Nie zaczynaj zdania od a.. i ale..
Za dużo stosujesz nawiasów.
Po przecinku wstawiaj spację.
Atmosfery-w tym kraju. Ma być atmosfery w tym kraju, bez myślnika.
Kończ zdanie kropką, nie myślnikiem.
Nie ZASŁUGA, a zasługą.
Wiele, wiele innych błędów stylistycznych i interpunkcyjnych.
Nie wypominał bym Tobie tego, sam robię błędy, szczególnie jak piszę na klawiaturze komputera, ale zmusiłeś mnie do tego swoim postem.
Co do epitetów, którymi nas uraczyłeś, to powiem, że to żenada !
Skąd u Ciebie tyle pogardy do pracowników fizycznych.
Dyrektorskie dziecko ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 00:41 #7858

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
Myślę, że czas zakończyć tą dyskusję, bo tylko się ośmieszasz. Pisząc, że dyr. Chustecki przyczynił się do sukcesu naszych eksportowych mistrzów jak Fabiański, Lewandowski i Czapiewski, tylko kompromitujesz siebie i swojego dyrektora. Kończ waść wstydu oszczędź. Tyle on ma wspólnego z ich sukcesami, co ja z zamieszkami w Egipcie - taka sama abstrakcja.

Zanim zaczniesz pouczać innych co do ortografii sam naucz się korzystać z zasad interpunkcji, m.in. z wykrzykników i dużych liter, poczytaj też sobie co to jest netykieta. Ciebie nikt nie obraża w dyskusji, więc i Ty nie obrażaj innych. Jak na razie tylko krzyczysz w swoich wypowiedziach, nie podając żadnych argumentów tylko farmazony i ogólniki.

Tak się Twój dyro do sukcesu słubickiego sportu przyczynia, że regularnie słubickie szkoły dostają baty w rywalizacji z wiejskimi szkołami powiatu i regionu. Na zawody sportowe organizowane przez OSiR przychodzi garstka ludzi, a sportowe soboty to już totalna kompromitacja. Igrzyska Transgraniczne to już była totalna klapa (a impreza z takim potencjałem).

Powiedz mi czy o poziomie organizacyjnym twojego dyrektora ma świadczyć fakt, że od 3 miesięcy nie mogę przeczytać, który był mój syn w Biegach Niepodległości, bo dyrektor do tej pory nie opublikował oficjalnego komunikatu z pełnymi wynikami? I jak to ma mnie zachęcać do udziału w kolejnych imprezach?

Szkoda słów. Panie burmistrzu do dzieła!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 00:45 #7859

  • słubiczanin84
  • słubiczanin84 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
(Nie-kaczka dziwaczka?)
(Skacze - ciśnienie?)
(Spac nie możesz?)
()()()()()DZIECKO PREZESA, DYREKTORA i kogo jeszcze wymyślisz!!.....Spełnione i szczęśliwe!
Popisz sobie jeszcze,bo tylko możesz o tym pomarzyc!
Ze spraw merytorycznych, przechodzisz na prywatne!BŁĘDNIE!
CZYLI masz prywatny uraz do dyrektora! - I NA FORUM WYMYŚLASZ FARMAZONY!!
ŻENADA!TYPOWE dla prostego polonusa!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 00:50 #7860

  • słubiczanin84
  • słubiczanin84 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Za poziom uczniów w szkołach odpowiadają nauczyciele, w tym wypadku nauczyciele WF. Jak mi wiadomo, dyrektor OSiR ich nie zatrudnia i nie ma nadzoru nad nimi! Jakbys był na tych biegach, pewnie byś wiedział, jakie miejsce zajął twój syn!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 00:53 #7861

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Jak chcesz pogadać o prywatnych sprawach, to możemy pogadać.
Pamiętasz, jak Chiliński wracał, ze starostwa do pracy na OSiR-e ?
Pamiętasz kto podpisał się na petycji przeciwko powrotowi Chilińskiego ?
Wiesz co to jest świństwo i podłość wobec osób, którym się tyle zawdzięcza i było ich kolegami ?
Wytrzyj pianę z ust i idź spać synku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 00:59 #7862

  • słubiczanin84
  • słubiczanin84 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przypomnij sobie gdzie Fabiański, Lewandowski i Czapiewski zaczynali swoją przygodę ze sportem!Na jakich obiektach!Kto był ich prezesem, trenerem!Kto im pomagał, gdy nie byli sławni, gdy zaczynali swoją karierę, gdy nikt nie wiedział, że tak daleko dojdą. Dużo więcej osób, mistrzów,rekordzistów Polski tu się wychowało.To są fakty i zasługa wielu osób,w tym dyrektora OSiR w Słubicach. Także twoje argumenty to nic innego jak czysta zazdrośc!A ja wiem co piszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 01:03 #7863

  • słubiczanin84
  • słubiczanin84 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
nie widzę powiązania z merytoryką, zadaniami dyrektora OSiR!
Znów przekonujesz mnie, że twoje zarzuty, to prywatna nieprzychylnośc do obecnego dyrektora OSiR!
dla ciebie zawsze będę na PAN!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 01:05 #7864

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Fabiański. Trener Jerzy Grabowski, prezes klubu w tym czasie to chyba Kwiatkowski
Lewandowski. Trener Piotr Kiedrowicz, trener klubu Błękitni Osowa Sień, prezes klubu Osowa Sień nie jest mi znany.
Czapiewski. Trener ś.p. Mieczysław Ksokowski ze Strzelec Kraj, potem Król z Krakowa. Prezes klubu w tym czasie jak się nie mylę to Tokarski.
Gdzie ty tu widzisz wkład Chusteckiego ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 01:06 #7865

  • słubiczanin84
  • słubiczanin84 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
(KACZKA - za te nadgodziny ci płacą?)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 01:11 #7866

  • słubiczanin84
  • słubiczanin84 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kolejny argument przemawiający za tym że masz prywatny problem z dyr.!Wkład widzę wszędzie, tylko ty za płytko patrzysz!PRYWATNE SPRAWY ZAŁATWIAJ OSOBIŚCIE a NIE NA FORUM!Gubisz wątek...JESTEŚ ŚMIESZNY!hahahhahahahah

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kumoterstwo burmistrza Ciszewicza??? 2011/01/31 01:16 #7867

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
To już jawna bezczelność!!! Pomijam oczywisty fakt niemożliwości policzenia gdy setka dzieci biegnie razem i wpada na metę. Ale idąc dalej tym tropem, po co telewizja pokazywała wynik meczu Francja-Dania? Przecież każdy mógł sobie liczyć bramki!

Ale możemy już olać te biegi. Powiem synowi, że był np. 27, skłamię. A co z wynikami Pucharu Polski w kolarstwie? Kolarzom i ich trenerom też powiesz, żeby mogli sobie policzyć którzy byli na mecie? To jest żenujące i świadczy tylko o marnym poziomie organizacyjnym.

Odpowiedz mi na to pytanie, a jak nie masz argumentów to zamilknij, albo przyznaj, że tu akurat zawalił.

A co do poziomu sportowego - za jego kiepski poziom u dzieci nie odpowiada dyrektor, ale za sukcesy mistrzów już tak?? Bardzo ciekawe myślenie, na poziomie eugleny zielonej. Jak sukces to ja, jak porażka to inni.

Proszę o podanie ilu mistrzów Polski wychował dyr. Chustecki?? Ani jednego, wszyscy podani przez Ciebie to ludzie albo trenowani poza Słubicami, ale zupełnie poza strukturami OSiR-u co kaczka skrzętnie wynotował. Więc ich w to nie mieszaj.

Idź już spać, a rano daj znać tacie, żeby przeczytał ten wątek, włosy mu posiwieją gdy przeczyta jak "skutecznie" go bronisz :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.