Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:RADNI 2010/11/12 18:45 #7071

  • kbl
  • kbl Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja znam kilku radnych z ekipy Pana Lesickiego, i odpowiada mi to, że część jest wykstzałcona, doświadczona, w części, co dziwne, niezwiązana ani z SLD ani z inną opcją polityczną. W moim okręgu napewno zagłosuję na radnego z listy p. Lesickiego, nad burmistrzem się zastanawiam, ale D.L. przemawia do mnie młodością, doświadczeniem i miłą aparycją, a to też jest jednak ważne. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:RADNI 2010/11/19 09:04 #7168

  • magoo
  • magoo Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
aparycja to nie wszystko :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:RADNI 2011/02/04 22:14 #7956

  • ona
  • ona Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 1
czy ktoś może mi wyjasnic daczego na stronie UM -nie ma oswiadczen majatkowych wszystkich radnych?czy oswiadczenia majatkowe skladaja tylko wybrani?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:RADNI 2011/02/12 22:48 #8122

  • dingdong
  • dingdong Avatar
  • Gość
  • Gość
[i]1. Pawelczyk Ariel: bo chłopak ma naprawdę łeb jak sklep, kiedyś pomógł mi walczyć z absurdami w ZAMK'u napisał mi kilka naprawdę dobrych podań w oparciu o naprawdę dobre i wyszukane ustawy- na ciszewicz.com słusznie napisano, że specjalista do spraw nieruchomości, mimo młodego wieku ( chyba 25 lat) to ma magistra politologii i kilka podyplomówek, tak więc głupi nie jest. Działał już w mieście wcześniej jako młody samorządowiec. Dziennikarz, nieposzlakowana opinia. Chłopak naprawdę chętny zawsze do pomocy. A jako dziennikarz powywlekał kilka brudów w Zielonej! A kto ujawnił wyprowadzenie 30 tys zł w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zielonej Górze- Właśnie Ariel. Brawa za odwagę- mi to zaimponoało strasznie!- a tak po za tym to szczery dobry chłopak, pomógł mi bezinteresownie i tyle co się widzieliśmy. ( p.s. dziękuje Pani Katarzynie T. że mi go poleciła!)..chłopaki z ZAMK'u sie zdziwili....
[/i]



J

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dingdong.
  • Strona:
  • 1
  • 2