Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Radny Szurka czyli pomoc administracyjna starosty Jabłońskiego 2018/04/09 18:32 #32612

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość

jurek napisał: no raczej za wybitny fahcowiec to on nie był

wiecznie na urzędniczym wikcie, z kolejnych stanowisk odchodził w niesławie,

SEMS, ZEC, ZAMK, potem powiat najpierw promocja, potem geodezja (????) teraz znowu promocja


Tak? Pamiętam, że kilka lat wstecz rozwiązał problem psich kup w mieście. Czy nie mógł go opatentować i sprzedawać dla innych gmin robiąc z tego dochodowy biznes?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Radny Szurka czyli pomoc administracyjna starosty Jabłońskiego 2018/04/23 15:47 #32686

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
2400 zł… tyle na stanowisku „pomocnika administracyjnego” zarabia w naszym starostwie radny Szurka.

Czy to dużo ? Moim zdaniem -w tym konkretnym przypadku- jak najbardziej TAK. Dlaczego w ten sposób myślę ? Przede wszystkim dlatego, że starostwo boryka się z olbrzymimi problemami finansowymi, a zwykły rozsądek nakazywałby po prostu oszczędzać. Tymczasem tworzone jest stanowisko, bez którego można byłoby- przynajmniej w mojej ocenie- spokojnie się obejść.

Po drugie- do obowiązków Pana Szurki na piastowanym stanowisku należy m.in. „tworzenie i optymalizacja kampanii w panelu Facebook”. Nie wydaje mi się, aby takie zajęcie wymagało większych kompetencji i wiązało się z przesadnym wysiłkiem. Pamiętajmy przecież o tym, że w tym kraju w pocie czoła pracuje mnóstwo ludzi i to za jeszcze mniejsze pieniądze.

Pamiętajmy również o tym, iż Pan Daniel zatrudniony jest na wspomnianym stanowisku na okres jednego roku. Jeśli Państwo policzycie samą tylko pensję (przy założeniu, że Szurce nie przyznano żadnych nagród i dodatków o co jeszcze zapytamy), to okaże się, że w ciągu roku za świadczoną przez Niego „pomoc” podatnik zapłaci ponad 28 tysięcy złotych !

Cieszy jednak jedno…starostwo po przegranej batalii przed SKO w końcu przyznało, że zarobki radnego miejskiego (a więc osoby publicznej), którego zatrudniono w innej jednostce samorządu terytorialnego są INFORMACJĄ PUBLICZNĄ.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pirlo.
  • Strona:
  • 1
  • 2