Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/20 00:25 #23725

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Merkamba- jeśli chodzi o media, to 100% racji z tym co piszesz.Zresztą podkreślałem to już wcześniej...."polskie", czy raczej polskojęzyczne media mają zagranicznych właścicieli.Jest sprawą oczywistą i logiczną, że pracownicy owych mediów realizują przede wszystkim interesy swoich zagranicznych mocodawców.Jakie media w Polsce nalezą do zagranicznych właścicieli?-cała masa.A wśród tych najbardziej opiniotwórczych są takie tytuły jak:Gazeta Wyborcza, TVN,Newsweek,Onet.pl,Interia.pl, a na naszym gruncie Gazeta Lubuska...PS.-widzieliście ostatni występ Tomasza "obiektywnego" Lisa na ostatniej demonstracji KOD?-polecam zobaczyć...wśród pozostałych dziennikarzy, swoją "obiektywnością", szczególne wrażenie robią takie nazwiska jak: Olejnik, Kuźniar, Żakowski, Michnik czy Lewicka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/20 00:28 #23726

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
A co do sondaży.....ja tylko przypomnę, że jeszcze w na początku roku i w okresie późniejszym Komorowski miał w sposób zdecydowany pokonać Dudę i zostać Prezydentem RP na drugą kadencję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/20 07:41 #23732

  • AniaKlaudia
  • AniaKlaudia Avatar
  • Gość
  • Gość
Ostatni sondaż:
Czy demokracja w Polsce jest zagrożona?
PO: Tak - bo PiS grzebie w TK i nie można na to pozwolić!
PiS: Tak - bo PO na grzebało w TK i nie można na to pozwolić!
Inni; Spieprzaj dziadu - skąd masz mój nr tel.!
Wynik może być inny?
Wynik znany jeszcze przed zadaniem pytania, różnica tylko w tedy kiedy go użyjemy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez AniaKlaudia.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/20 08:59 #23733

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
Soros daje 150 mln na „walkę o demokracje w Polsce”.
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.
Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.
Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176


Jeden z założyciel KOD, wcześniej poseł Palikota Jan Hartman w lutym tego roku tak pisał do Polaków na swoim blogu:
Ty chamie, polski chamie!
Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa.
Całość oraz link do wpisów pełnych nienawiści do Polski i Polaków człowieka władzy, która rządziła Polską od 25 lat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/21 04:45 #23739

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

merkaba napisał: Soros daje 150 mln na „walkę o demokracje w Polsce”.
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.
Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.
Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176


Jeden z założyciel KOD, wcześniej poseł Palikota Jan Hartman w lutym tego roku tak pisał do Polaków na swoim blogu:
Ty chamie, polski chamie!
Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa.
Całość oraz link do wpisów pełnych nienawiści do Polski i Polaków człowieka władzy, która rządziła Polską od 25 lat.


Hartman nie ma nic wspólnego z "założeniem KODu", prócz tego, że dołączył do osób popierających.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/21 07:18 #23740

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6


Tym celem są przyśpieszone wybory i próba obalenia legalnie wybranego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Powtórka z „Nocnej zmiany” czasu rządu premiera Jana Olszewskiego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez merkaba.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/21 09:01 #23742

  • marchewka
  • marchewka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 2
Zwolennicy KODu obejrzyjcie powyższy film.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/22 03:15 #23750

  • Edek12
  • Edek12 Avatar
  • Gość
  • Gość
:laugh: ryie od koryta oderwane o to ieszcze nasza elita ze starostwa co za dzialalnosc sportowa sie nagradza .iedyny wyczyn to znaiomosc z panem CHusteckim a dzialalnosc to agencia gogo dziewczyny tesz tsza nagrodzic za popagowanie sportu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/22 14:51 #23764

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Co to ma być ten cały Kod zbierania ludzi, którzy utracili swoje przywileje, możliwość okradania innych moim zdaniem swoim zachowaniem to oni łamią elementarne zasady demokracji. Ich trzeba karać, przecież to są nielegalne zgromadzenia powstałe w celu obalenia demokratycznie wybranego rządu. Banda złodziei i malkontenów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/22 16:50 #23766

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

victory79 napisał: Co to ma być ten cały Kod zbierania ludzi, którzy utracili swoje przywileje, możliwość okradania innych moim zdaniem swoim zachowaniem to oni łamią elementarne zasady demokracji. Ich trzeba karać, przecież to są nielegalne zgromadzenia powstałe w celu obalenia demokratycznie wybranego rządu. Banda złodziei i malkontenów.


Nie utraciłem żadnych przywilejów, nikogo w życiu nie okradłem, manifestacje są organizowane zgodnie z prawem. Nazwanie kogoś złodziejem jest przestępstwem (tak, nie wykroczeniem, lecz przestępstwem) z Art. 212 Kodeksu Karnego. Radzę tonować emocje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/22 17:14 #23769

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Prosimy osoby komentujące o zachowanie kultury dyskusji i trzymanie się zasad netykiety. Wszystkie wpisy nawołujące do nienawiści na tle rasowym czy politycznym, obrażające innych rozmówców oraz takie, które naruszają netykietę, będą usuwane przez administratora. Zabronione jest pisanie posta pod postem, wrzucanie postów nie na temat, pisanie wyłącznie wielkimi literami itd. Dzisiaj część postów i wątków autorstwa dwóch internautów została usunięta z w/w powodów i na skutek zgłoszeń od wielu innych użytkowników. Każdy z Was może swobodnie wyrażać swoje poglądy, ale niech robi to w sposób kulturalny, inaczej będzie usunięty z forum. Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do rzeczowej dyskusji.
Za tę wiadomość podziękował(a): dreamhost

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/22 22:00 #23770

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Może i jest przestępstwem nazwanie kogoś złodziejem pod warunkiem, że po pierwsze nie jest złodziejem a po drugie jeżeli nazwany byłby ktoś z imienia i nazwiska lub w sposób możliwy jego identyfikację. A nazwanie złodziejami grupy ludzi, którzy okradli ze złudzeń i nadziei na lepszy byt Polaków, nie wypełnia w żaden sposób znamion tego artykułu. Nie mam na myśli tego, że ktoś komuś ukradł coś konkretnego tylko jak wyżej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/23 15:40 #23776

  • AniaKlaudia
  • AniaKlaudia Avatar
  • Gość
  • Gość
To nie jest dziennikarz.
Ten pan uzyskał nie dawno zaszczytny tytuł " Hiena Roku"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/23 16:51 #23778

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

AniaKlaudia napisał: To nie jest dziennikarz.
Ten pan uzyskał nie dawno zaszczytny tytuł " Hiena Roku"


Każdy ma prawo sądzić po swojemu. Dla mnie Tomasz Lis jest jednym z najlepszych, najinteligentniejszych dziennikarzy w Polsce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/23 16:57 #23779

  • marchewka
  • marchewka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 2
Tak, to wszystko wyjaśnia...

dreamhost napisał:

AniaKlaudia napisał: To nie jest dziennikarz.
Ten pan uzyskał nie dawno zaszczytny tytuł " Hiena Roku"


Każdy ma prawo sądzić po swojemu. Dla mnie Tomasz Lis jest jednym z najlepszych, najinteligentniejszych dziennikarzy w Polsce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.