Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/18 08:23 #23695

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Z moich obserwacji, ale też i z tego co tutaj wyczytałem wynika jasno, że „KOD” tworzą take osoby, które:
-Są po prostu hipokrytami (przepraszam innego zamiennika słowa nie znajduję),bo mają wiedzę polityczną , ale nie protestowały, czy nic nie mówiły wcześniej gdy w kraju łamano standardy demokratyczne i próbowano zmieniać Konstytytucję RP.Ich prawdziwą intencją nie jest „obrona demokracji”, a po prostu korzystanie z okazji i wylewanie frustracji z tego powodu, że wybory parlamentarne wygrała opcja polityczna której nienawidzą.Natomiast politycy PO i lewicy, którzy tak namiętnie protestują nie tylko, że są hipokrytami, ale przede wszystkim boją się utraty władzy, pieniędzy i różnego rodzajów wpływów.
-To ludzie, którze naprawdę sądzą, że demokracja w Polsce jest zagrożona i ich protesty wynikają z dobrej woli.Dlaczego tak?-po prostu są zindoktrynowani przez mass-media.Jedną z naczelnych funkcji mediów, jest funkcja opiniotwórcza.Tajemnicą poliszynela jest, że media w Polsce( np. GW, TVN, ale można podać mnóstwo innych przykładów) mają zagranicznych właścicieli i tak manipulują faktami, oraz podają je w takiej formie, by temu typowemu Kowalskiemu zrobić wodę z mózgu.I potem taki „Kowalski”, wychodzi na ulicę( albo krzyczy w internecie), że będzie bronić zagrożonej demokracji.
-Niektórzy jak się okazjuje, w ogóle nie wiedzą po co w tym uczesticzą.
A propo, jednym z naczelnych argumentów KODU jest to , że Duda popełnił delikt konstytucyjny ( tzn. zlamał prawo) i nie przyjął ślubowania od 3 sędziów.Zdajecie sobie sprawę z tego, że to stek bzdur?Andrzej Duda nie tylko, że nie złamał prawa w żadnym zakresie, ale od początku tej całej awantury postępuje ZGODNIE Z PRAWEM.
PS.-Pani Angelo, rozumiem Pani oburzenie, ale dyskusja oczywiście nie była „ustawiona”.Z tego co zauważyłem slubice24.pl nie cenzurują wpisów, ani niczego nie „ustawiają”. Administrator jedynie przeniósł dyskusje w bardziej adekwatne miejsce, czyli do działu „polityka”.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/18 11:33 #23696

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

kaczka napisał: Pisiory, może tak zajmiecie się swoim kółkiem Maryjnym, a nie sprawami, które nie powinny was interesować. Popieram KOD !

I skakał też będziesz jak Romuś?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/18 12:55 #23697

  • marchewka
  • marchewka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 2
I do Berlina blisko, na skargę można lecieć :)

www.facebook.com/KomitetObronyDemokracji...7941/?type=3&theater

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/18 14:30 #23698

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

marchewka napisał: I do Berlina blisko, na skargę można lecieć :)

www.facebook.com/KomitetObronyDemokracji...7941/?type=3&theater


,,Jaki etos jaka walka,, Tokio! Paryż! Rzym! KOD czyli KOMINTERN i można liczyć na towarzyszy!
Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/18 16:50 #23701

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Angela z całym szacunkiem, ale tego typu komentarze jak Twoje to akurat woda na młyn dla wszelkiej maści pro-liberałów i lewicowców.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/18 17:03 #23702

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
I jeśli chodzi o mnie, to powiem szczerze, że jak bardzo tego pragną to niech protestują sobie dalej przez następne lata-ich sprawa i ich święte prawo, którego notabane nikt nie zamierza Ich pozbawiać( wbrew temu co zdają się sugerować sami zainteresowani).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/18 20:44 #23703

  • marchewka
  • marchewka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 2
Bardzo ciekawa analiza:
Witold Gadowski po całości o Ryszardzie Petru i prowokacji KOD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/19 06:55 #23708

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

Pirlo napisał: I jeśli chodzi o mnie, to powiem szczerze, że jak bardzo tego pragną to niech protestują sobie dalej przez następne lata-ich sprawa i ich święte prawo, którego notabane nikt nie zamierza Ich pozbawiać( wbrew temu co zdają się sugerować sami zainteresowani).


,,Święte prawo,,? obalić demokratycznie wybrany parlament!?
Tych ludzi z Polską łączy tylko to że są antypolonistami. Nienawidzą Polski gardzą ,,tym krajem,, jak nazywają naszą ojczyznę. Wierzą głęboko w to że mają święte prawo pasożytować na naszym narodzie! Moim zdaniem tylko deportacja do ideowo bliskiego Izraela rozwiązuje problem!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez angela miller.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/19 07:42 #23710

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/19 08:08 #23711

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Angela....nie wiem, czy mam rację-bo to tylko domysł, ale sądząc po Twoich postach nie zdziwiłbym się gdybyś była jednak po "drugiej stronie barykady" i Twoje posty miałyby za zadanie ośmieszyć wyborców prawicy.-juz raz z takim zachowaniem się tutaj na slubice24 spotkałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/19 08:31 #23713

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Czyżbym zdemaskował tutaj osoby, które udają jedynie wyborców prawicy, a w rzeczywistości zamieszczają takie wpisy by OŚMIESZYĆ ( pisząc jako prawica) tych którzy w rzeczywistości oddali głos na prawicę??? Powiem szczerze, że taki posty jak angeli miller i "narodu "coraz bardziej utwierdzają mnie w tym przekonaniu.........proszę się nie podszywać pod nikogo!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/19 08:39 #23714

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Jeśli miałbym rację ( nie mówię, że na pewno mam), to byłoby to wyjątkowo PODŁE zachowanie ze strony lewicy i proliberałów.......bo często tak to jest, gdy nie ma się argumentów-wtedy pozostaje rzeczywiście troolowanie, oraz podszywanie się pod kogoś, a także próba robienia oszołomstwa z danej grupy wyborców poprzez FAŁSZYWE przemawianie w imieniu tej grupy-stary numer, pytanie tylko czy ktoś da się nabrać na to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/19 13:41 #23717

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Święte w cudzysłowie i nie żaden talmud tylko konstytucja-na marginesie, nadająca się do częściowej zmiany.Miłego dnia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/19 15:04 #23720

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
Obłuda nie zna granic. Ryszard Petru chyba doskonale wie, że Radia Zet, słuchają jedynie przeciwnicy prawicy, skoro zdecydował się powiedzieć prawdę na temat swoich kłamstw i manipulacji.

Oczywiście nie mógł tego zrobić nigdzie indziej, jak tylko u Moniki Olejnik. Petru w temacie sondaży wyborczych mówi tak:

– Sądzę, że kolejny wstrząśnie [Jarosławem Kaczyńskim – red.]. To sondaż robiony jeszcze przed demonstracjami. Wydaje mi się, że to jedyny sposób do tego, żeby go zatrzymać. (…) Jeżeli PiS straci palmę pierwszeństwa w jakimkolwiek sondażu, sądzę, że doły partyjne się obudzą i powiedzą: Jarosławie, nie idź tą drogą, bo nasz wykoleisz – mówi Petru.

O jaki sondaż chodzi? O Badanie TNS Polska dla „Gazety Wyborczej” w którym PiS rzekomo ma jedynie 27 proc. poparcia, czyli traci 15 proc. głosów...

Chciałbym spędzić święta spokojnie, ale boję się, że Jarosław Kaczyński nam nie da spokojnie spędzić świąt!

– Panie Ryszardzie, proszę wykonać sobie dodatkowy sondaż. Tak pod choinkę. Na pewno znajdą się tacy, którzy go zamówią i wykonają – dodał poseł.

Czyli podsumujmy – sondaże w Polsce robione są jedynie co osiągnięcia celów politycznych – czytaj – do obalenia legalnie wybranych rządów PiS.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOD_SŁUBICE 2015/12/19 20:15 #23723

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Nie mam zamiaru polemizować, bo szkoda mi czasu na głupoty.

Gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć - ZMIANA MIEJSCA.

Spotkanie organizacyjne KOD_SŁUBICE jutro o 14-tej w "Europie". Chętni - proszę zgłaszać się na grupie KOD_LUBUSKIE - zgłaszać się do koordynatora na Słubice

www.facebook.com/groups/KOD.Lubuskie/

Albo ostatecznie pisać do mnie na FB

www.facebook.com/profile.php?id=100000792303408

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dreamhost.