Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Słubice24.pl Wiadomości Sport Promocyjne zapisy na duathlon – dziś ostatnia szansa
reklama
reklama

Promocyjne zapisy na duathlon – dziś ostatnia szansa

Wracamy do tematu trzeciej edycji Promet Cargo Cross Duathlonu. Przygotowania do wrześniowej imprezy nabierają tempa, a dziś mija ostatni dzień, kiedy opłata rejestracyjna jest w obniżonej cenie. To dobra okazja, by skorzystać z promocyjnej zapisów.

Promet Cargo Cross Duathlon

Przypomnijmy, 29 września w Kunowicach odbędzie się trzecie edycja imprezy będącej połączeniem biegowej i rowerowej rywalizacji. Trasa będzie prowadzić duktami leśnymi wokół Kunowic, a start i meta będą zlokalizowane tradycyjnie przed siedzibą firmy Promet Cargo na ul. Dworcowej.

W trakcie imprezy tradycyjnie będzie sporo pozasportowych atrakcji dla samych uczestników, jak i kibiców, w tym także tych najmłodszych. Więcej o duathlonie przeczytacie w naszej poprzedniej publikacji – ZOBACZ

Tych, którzy chcieliby skorzystać z promocyjnych zapisów zapraszamy na stronę sts-timing.pl. Opłata startowa do 30 czerwca (włącznie) wynosi 40 zł, a po tym terminie będzie wynosić 60 zł.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama