Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

Ruszyły zapisy na III Promet Cargo Cross Duathlon

Im nas więcej, tym weselej! Takimi słowami organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w III edycji Promet Cargo Cross Duathlonu. Impreza z roku na rok cieszy się większą popularnością - w tym roku limit miejsc zwiększył się do 200. Zapisy właśnie ruszyły!

Promet Cargo Cross Duathlon

Biegowo-rowerowa impreza organizowana przez kunowicką firmę Promet Cargo odbędzie się po raz trzeci. Ma już swoją markę i przyciąga coraz więcej zawodników z regionu. III Promet Cargo Cross Duathlon to nie tylko wyzwanie dla samych zawodników, ale także rodzinne święto dla pozostałych uczestników – przede wszystkim kibiców, którzy dopingują rywalizujących na trasie bliskich i przyjaciół.

Tuż przed świętami poznaliśmy już więcej szczegółów tegorocznej imprezy. Zmagania zaplanowano na 29 września. Trasa, tradycyjnie, będzie wiodła drogami w samych Kunowicach oraz duktami leśnymi wokół miejscowości. Do pokonania będą najpierw 4 km biegiem, potem zawodnicy przesiądą się na rowery, na których pokonają ok. 15 km, a do mety dobiegną pokonując jeszcze 2 km.

Zawodnicy będą startować w 10 kategoriach wiekowych, oczywiście za podziałem na kobiety i mężczyzn. Nowością, wprowadzoną przez organizatorów jest kategoria M5, dla kobiet powyżej 50 roku życia. Czy panie zdecydują się na udział w rywalizacji? Organizatorzy gorąco je zachęcają.

Chętni już mogą się zapisywać – na stronie sts-timing.pl. Ci, co zgłoszą się szybciej, mogą zaoszczędzić. Opłata startowa do 30 czerwca wynosi 40 zł, a do 26 września wzrasta do 60 zł.

duathlon 2018

W tym roku, tak jak w poprzednich, imprezę wspiera także portal Słubice24. Objęliśmy to wydarzenie patronatem medialnym. Na naszej stronie będziemy na bieżąco informować o duathlonie i relacjonować jego przebieg. Aktualne informacje można śledzić także na oficjalnej stronie wydarzenia - KLIKNIJ. Bądźcie z nami!

A tak było e zeszłym roku. ZOBACZ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama