Słubice: 19 lutego 2019   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
reklama
reklama

Polacy i Niemcy będą rywalizować na lodzie… w hokeja

Kiedy na dworze zima, ale łowić ryb, nawet na lodzie się nie da, wędkarze z koła PZW nr 2 mają inny pomysł na sportową rywalizację: będą grać w hokeja! Do wspólnej rywalizacji jak co roku zaprosili kolegów z Niemiec.

Turniej hokeja

Członkowie PZW właśnie trenują przed zawodami, choć nie związanymi z łowieniem ryb. Kolejny już raz organizują turniej… hokeja na lodzie. - Kiedy zima nas zawodzi i kiedy nie możemy się spełnić nad wodą a właściwie na lodzie (a przecież zima), spróbujemy trochę innej rozrywki na lodzie a konkretnie na lodowisku – mówi Ryszard Płaczkowski, prezes koła. I dodaje, że wędkarze są dobrze przygotowani do meczów na lodzie. - Widziałem naszych na treningach, naprawdę możemy na nich polegać – mówi.

Zawody odbędą się 24 lutego na lodowisku SOSiR. Rywalizacja będzie międzynarodowa - spotkają się zawodnicy z kilku drużyn z Polski i Niemiec. Start o godz. 17. Najpierw rozgrzewka, a potem losowanie – i krążek w ruch! Rywalizacja potrwa do godz. 21.

R. Płaczkowski gorąco zachęca do przyjścia na zawody i kibicowania wszystkim drużynom, a zwłaszcza „naszym”. - Dzięki Wam będzie głośno, będzie wesoło a "nasi" będą najlepsi! Tak, jak liczymy na naszą drużynę, że nie zawiodą, tak samo liczymy na Wasz doping, wierzę, że nie zawiedziecie – zaprasza prezes. I zachęca, aby wziąć ze sobą flagi, trąbki i wszelkie kibicowskie akcesoria.

Hokejowy turniej jest częścią „Wielkiego Festynu Rodzinnego na Lodowisku” organizowanego przez Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”. Patronami medialnym imrezy są portal Słubice24 oraz telewizja HTS. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama