Słubice: 9 grudnia 2018   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

Gala TBC coraz bliżej - mamy dla was zaproszenia

Pierwsza w historii Słubic gala boksu tajskiego coraz bliżej. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę. Portal Slubice24 jest patronem medialnym imprezy i wspólnie z Thai Battle Championship przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są unikatowe wejściówkę na galę.

tbc gala_plakat

Przypomnijmy, 28 października nasze miasto będzie gospodarzem pierwszej gali boksu tajskiego nowej federacji TBC. Przed kilkusetosobową publicznością o wygraną będą rywalizować najlepsi zawodnicy z Polski i Niemiec, a wszystko będzie na żywo transmitowane w internecie.

Więcej o imprezie można przeczytać w naszej poprzedniej publikacji, a dziś zapraszamy na konkurs. Dla naszych czytelników mamy dwa zaproszenia na galę. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać? To bardzo proste!
  1. Wysyłasz zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  2. W zgłoszeniu podajesz swoje imię i nazwisko, login z portalu oraz nr telefonu.
  3. Odpowiadasz na pytanie: jak nazywa się słubiczanin, który weźmie udział w gali.
Tych, którzy nie chcą czekać na rozstrzygnięciu konkursu, zapraszamy już dziś do kupna biletów na galę, które kosztują od 85 do 300 zł. Jeśli ktoś woli zostać w domu, to nic straconego. Będzie w internecie transmisja dostępna w systemie pay-per-view. Szczegóły na stronie www.htslive.pl.

Zapraszamy również do śledzenia profilu www.facebook.com/TBCfight, gdzie znajdują się bieżące informacje z przygotowań do imprezy oraz wiele ciekawych materiałów multimedialnych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama