Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Fundacja Grupy Pomagamy ma nowy magazyn i siedzibę. Liczy na pomoc przy jego remoncie
reklama
reklama

Fundacja Grupy Pomagamy ma nowy magazyn i siedzibę. Liczy na pomoc przy jego remoncie

Fundacja Grupy Pomagamy się przeprowadza! Do tej pory magazynek fundacji mieścił się na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, czyli dość daleko od centrum. To się zmieni: nowy magazyn ulokowano naprzeciwko szpitala, a biuro powędrowało na ul. Kościuszki.

fundacja grupy_nowa_siedziba

O przeprowadzce Fundacja Grupy Pomagamy marzyła od dawna. Dopomóc w znalezieniu nowego lokum obiecał burmistrz Mariusz Olejniczak. I lokum się znalazło.

Nowa siedziba to od teraz nie tylko magazyn, ale także oficjalne biuro fundacji. To pierwsze mieści się w tym samym budynku co myjnia samochodowa przy ul. Kopernika (naprzeciwko szpitala) i ma aż 100 mkw. Biuro z kolei powędrowało na ul. Kościuszki 19A, do jednej z kamienic (naprzeciwko dawnego przedszkola).

Fundacja planuje poszerzyć swoją działalność, organizować darmowe lekcje języka czy zajęcia dla dzieci. W magazynie stanie również łazienka i pralka, z której będą mogły skorzystać osoby bezdomne.

- Nareszcie mamy swój kąt... nie tylko upragnione biuro, ale przede wszystkim ogromny magazyn w centrum miasta – cieszy się Aleksandra Kołek, prezes fundacji. Przed fundacją remont pomieszczeń. Liczy na wsparcie i pomoc. - Czekają nas jeszcze remonty i wyposażenie, ale mamy nadzieję, że i tym razem nas nie zawiedziecie – mówi z nadzieją A. Kołek.

Co jest szczególnie potrzebne? Materiały budowlane, wieszaki, regały a przede wszystkim... ręce do pracy. - Będziemy bardzo wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą pomoc. Liczymy szczególnie na wsparcie słubickich przedsiębiorców, którzy nie raz już pokazali, że mają bardzo szczodre serca - podkreśla szefowa fundacji.

Ten, kto chce pomóc, może zgłosić się do Aleksandry Kołek lub Marty Szymańskiej-Ptak, najlepiej przez oficjalny profil na Facebooku - KLIKNIJ.

Można też wpłacać pieniądze na konto fundacji: 42 1600 1462 1839 6034 6000 0001, koniecznie z dopiskiem: "Remont Fundacja Grupy Pomagamy". Na razie na koncie jest 250 złotych, ale zarząd fundacji ma nadzieję, że ta kwota będzie systematycznie rosnąć.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama