Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Walentynki w Restauracji Cargo

Już niedługo czeka nas coraz chętnie obchodzone przez Polaków święto, czyli Walentynki. To dobry czas, żeby wybrać się ze swoją drugą połówką na wyjątkową imprezę. Ciekawą propozycję dla zakochanych ma Restauracja Cargo.

walentynki cargo2

10 lutego (sobota) w lokalu przy ul. Transportowej odbędzie się wyjątkowa impreza, na którą organizatorzy przygotowali szereg atrakcji.

Nie zabraknie tego z czego słynie Restauracja Cargo, czyli pysznego jedzenia. Menu chwyta za serce dosłownie i w przenośni, bo przecież jak mówi przysłowie najlepsza droga do niego wiedzie właśnie przez żołądek. Dlatego nie zabraknie delikatnych spojrzeń, romantycznych uśmiechów, słodkich pocałunków i wreszcie… gorących afrodyzjaków.

Co się kryje pod tymi tajemniczymi pojęciami? M.in. krem pomidorowy, pachnący makaron ze szpinakiem, roladka rybna z paluszkami krabowymi i kaparami i wreszcie panna cotta z malinami. To jednak nie wszystko, bo menu kryje wiele innych, równie kuszących pozycji. Jak to na pierwszej randce, nie zabraknie również pobudzających bąbelków, czyli szampana.

Kusząco smaczne jedzenie to oczywiście nie wszystko. Czas zakochanym będzie umilać muzyka na żywo, a do uwiecznienia niezapomnianych chwil we dwóje doskonale przyda się coraz popularniejsza fotobudka.

Zabawa rozpocznie się o godz. 19 i potrwa aż do 4 nad ranem.

Kontakt dla zainteresowanych i rezerwacje: tel. 733 081 155 lub 531 646 510.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama