Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Centrum A10 organizuje dziecięcy pchli targ

Niedługo będzie okazja dla dzieci, żeby zrobić kilka dobrych „biznesów” na niepotrzebnych zabawkach. Centrum A10 pod Berlinem w przyszłym tygodniu zamieni się w wielki dziecięcy pchli targ. Będzie można kupować i sprzedawać używane zabawki, ubrania, książki.

pchli targ

Centrum A10 w Wildau pod Berlinem szykuje dla dzieci możliwość handlowania niepotrzebnymi zabawkami i ubraniami. 21 stycznia przekształci się w pchli targ. Na terenie centrum staną setki stoisk, na których dzieci i młodzież do 16 lat będą mogli sprzedawać to, czym już się nie bawią lub czego nie noszą, a także książki i wyposażenie dziecięcego pokoju.

Co zrobić, aby wystawić swoje stoisko? Każdy, kto chciałby sprzedawać swoje rzeczy, powinien 13 stycznia w godz. 15-18 kupić kartę uczestnictwa. Jeśli sprzedaje tylko zabawki, zapłaci 2 euro, a jeśli również ubrania – 20 euro.

- Opłaty za stosika przekażemy na cele charytatywne dla dzieci w regionie. Aby nie burczało Wam w brzuchach w oczekiwaniu na kupujących, otwarte będą nasze punkty gastronomiczne – zachęcają organizatorzy.

A ze sprzedażowych okazji może oczywiście skorzystać każda chętna osoba. Wstęp dla kupujących jest wolny, organizatorzy zapraszają na zakupy całe rodziny. Pchli targ będzie czynny 21 stycznia w godzinach 11-15.

ZOBACZ DOJAZD
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama