Słubice: 17 października 2018   |   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
reklama
reklama

Centrum A10 organizuje dziecięcy pchli targ

Niedługo będzie okazja dla dzieci, żeby zrobić kilka dobrych „biznesów” na niepotrzebnych zabawkach. Centrum A10 pod Berlinem w przyszłym tygodniu zamieni się w wielki dziecięcy pchli targ. Będzie można kupować i sprzedawać używane zabawki, ubrania, książki.

pchli targ

Centrum A10 w Wildau pod Berlinem szykuje dla dzieci możliwość handlowania niepotrzebnymi zabawkami i ubraniami. 21 stycznia przekształci się w pchli targ. Na terenie centrum staną setki stoisk, na których dzieci i młodzież do 16 lat będą mogli sprzedawać to, czym już się nie bawią lub czego nie noszą, a także książki i wyposażenie dziecięcego pokoju.

Co zrobić, aby wystawić swoje stoisko? Każdy, kto chciałby sprzedawać swoje rzeczy, powinien 13 stycznia w godz. 15-18 kupić kartę uczestnictwa. Jeśli sprzedaje tylko zabawki, zapłaci 2 euro, a jeśli również ubrania – 20 euro.

- Opłaty za stosika przekażemy na cele charytatywne dla dzieci w regionie. Aby nie burczało Wam w brzuchach w oczekiwaniu na kupujących, otwarte będą nasze punkty gastronomiczne – zachęcają organizatorzy.

A ze sprzedażowych okazji może oczywiście skorzystać każda chętna osoba. Wstęp dla kupujących jest wolny, organizatorzy zapraszają na zakupy całe rodziny. Pchli targ będzie czynny 21 stycznia w godzinach 11-15.

ZOBACZ DOJAZD
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama