Za nami piąta edycja „Festynu z Turlisiem”, który tradycyjnie odbył się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach. Wydarzenie przyciągnęło około 200 uczestników, którzy aktywnie brali udział w sportowych konkurencjach.
Najmłodsi mogli spróbować swoich sił m.in. w rzutach do kosza, piłce ręcznej, palancie, boksie oraz wielu innych dyscyplinach przygotowanych przez 11 klubów sportowych ze Słubic, ale także z Kowalowa i Zielonej Góry.
Na uczestników czekały również dmuchańce, strefy gastronomiczna i relaksu. Każdy, kto ukończył wszystkie wyzwania, otrzymał pamiątkowy medal.
Wydarzenie miało także wymiar charytatywny – podczas festynu udało się zebrać 2440,60 zł na leczenie Olivera Żmudy z Kunowic.
Na miejscu był nasz fotoreporter. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.