Młodzi piłkarze ponownie spotkają się w Górzycy. Rozpoczęły się zapisy do turnieju Torneo Lubuskie Żaków 2026, który odbędzie się pod koniec sierpnia na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym.
Do udziału organizatorzy zapraszają drużyny złożone z zawodników z rocznika 2018 i młodszych. Turniej zostanie rozegrany w ramach ogólnopolskiego programu „Piłkarski Laur”. Uczestnicy powalczą o Puchar Wójta Gminy Górzyca oraz nagrodę główną ufundowaną przez firmę PTH Transhand.
Zawody odbędą się 29 sierpnia. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 10:00 na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym w Górzycy.
Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem
