Dmuchaniec

Słubicka Polonia jak na razie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. 2 września zmierzy się u siebie ze Stalą Jasień w 6. kolejce IV ligi lubuskiej. Dla kibiców przygotowano wiele atrakcji, m.in. nowy dmuchaniec dla dzieci.

Kim jest rywal Polonii? Stal Jasień to tegoroczny beniaminek, który spisuje się w rozgrywkach nadzwyczaj dobrze i jeszcze w tym sezonie nie przegrał, notując 2 zwycięstwa i 3 remisy. Czy ich dobrą passę przerwą słubiczanie? Na to liczą kibice.

A żeby ich przyciągnąć na trybuny, zarząd Polonii przygotował wiele atrakcji, w tym coś zupełnie nowego – dużych rozmiarów dmuchaniec dla najmłodszych. – Zapraszamy do przyjścia na stadion i kibicowania całymi rodzinami. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego, nie tylko sportowe emocje na boisku – zachęca Marek Sławuta, wiceprezes słubickiego klubu.

Dmuchańce będą dostępne za darmo, także bezpłatna będzie wata cukrowa dla dzieci. Ponadto będzie tradycyjne stoisko z potrawami z grilla, kącik z klubowymi gadżetami, a każdy kto kupi klubową cegiełkę przy wejściu na stadion (o wartości 5 zł), weźmie udział w losowaniu nagród w przerwie meczu.

Mecz odbędzie się 2 września o godz. 15:30 na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wstęp wolny.