Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mecz gwiazd piłkarskiej A klasy

Już po raz drugi na jednej murawie zobaczymy najlepszych piłkarzy A klasy z grupy słubickiej w meczu gwiazd. Nie będzie to jednak zwykłe spotkanie, ale kilkugodzinny piknik piłkarski. Na kibiców czeka wiele atrakcji. 

Na pomysł meczu gwiazd wpadł rok temu Łukasz Najder, założyciel strony „Piłkarska klasa A – grupa słubicka”. Pierwsza edycja wydarzenia spotkała się z dużym zainteresowaniem, stąd tegoroczna kontynuacja. Nie było jednak łatwo, głównie ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa.

Pomoc w organizacji zadeklarowała Celuloza Kostrzyn, na której boisku odbędzie się cała impreza. Klub wygrał w tym roku A klasę i awansował do okręgówki. Swoje wsparcie zadeklarowały także firmy Workout & Fitness Kostrzyn oraz Best Buty. Portal Słubice24 udzielił medialnego wsparcia.

Wspólnymi siłami udało się przygotować dla kibiców wiele atrakcji. Będą konkursy i loterie fantowe, dmuchane zamki i basen z kulkami, stoisko z ciastem, kawą i napojami, a nawet stoisko z profesjonalnym pomiarem ciała. Kibiców Celulozy ucieszy pewnie klubowy sklepik. Po raz pierwszy zaprezentuje się także nowa maskotka „papierowych”, czyli Celuś.

Samych piłkarzy też czeka sporo emocji, nie tylko na boisku. Organizatorzy przygotowali ceremonię rozdania nagród dla najwartościowszych zawodników sezonu.

Wstęp na imprezę jest wolny, ale ze względu na obowiązujące obostrzenia, na stadion będzie mogło wejść maksymalnie 240 osób.

Mecz zaplanowano 27 czerwca o godz. 15:00 na miejskim stadionie w Kostrzynie nad Odrą przy ul. Niepodległości.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.