Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W sobotnie przedpołudnie w Słubicach odbędzie się Mikołajkowy Bieg Rodzinny. Z tego powodu zostanie zamknięta część ulic w rejonie placów Wolności, Jana Pawła II i Bohaterów. Organizatorzy imprezy proszą też o nieparkowanie aut na trasie biegu.

Biegi

Impreza odbędzie się 7 grudnia. Trasa zawodów będzie identyczna jak w przypadku Narodowych Biegów Niepodległości i poprowadzi ulicami przyległymi do placów. Ich zamknięcie dla ruchu kołowego nastąpi około godz. 11:00 i nie powinno potrwać dłużej niż kilkadziesiąt minut. W newralgicznych punktach stanie policja oraz straż miejska.

- Tego dnia prosimy też mieszkańców pobliskich posesji o ograniczenie, oczywiście w miarę możliwości, parkowania pojazdów wokół placów Bohaterów i Wolności – wyjaśnia Ryszard Chustecki ze Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – I zachęcamy do wyjścia na trasę i kibicowania – dodaje.

Start biegu zaplanowano o godz. 11:15. Uczestnicy w mikołajkowych czapeczkach trzykrotnie przebiegną pętlę liczącą około 700 metrów. Łączny dystans jaki pokonają to 2019 metrów. Więcej o imprezie przeczytasz TUTAJ.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.