Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kto z nas nie zna selfie? Są wszędzie. Na każdym profilu społecznościowym i w galeriach zdjęć większości telefonów komórkowych. Są trendy. Są wszechobecne. W Słubicach i Frankfurcie są początkiem i esencją pewnego międzynarodowego projektu, którego finał już dziś.

selfie slubice
 
Do 22 listopada słubiczanie i frankfurtczycy mogli wysyłać zdjęcia robione samemu sobie, biorąc tym samym udział w społecznym projekcie ukazującym codzienne życie mieszkańców. Z nadesłanych zdjęć powstał album. Powstała też wystawa „Selfie - migawki codzienności na pograniczu”, której wernisaż już dziś (11 grudnia).

Spacer w poszukiwaniu zdjęć swoich lub znajomych należy rozpocząć o godzinie 16.00 w Volkshochschule we Frankfurcie nad Odrą, a następnie na godzinę 18.00 udać się do Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, ponieważ nadesłane zdjęcia będą podzielone na dwie wystawy. Podczas obu wernisaży można będzie nabyć album uwieczniający projekt.

Organizatorami przedsięwzięcia są Volkshochschule we Frankurcie nad Odrą i Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Akcję współfinansuje Niemiecka Federalna Centrala Kształcenia Politycznego. Obie wystawy będzie można oglądać do 15 stycznia 2016.

Termin: 11.12.2015, godz. 16.00. Miejsce: Volkshochschule we Frankurcie nad Odrą.
Termin: 11.12.2015, godz. 18.00. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.