Pierwsza odsłona letniego cyklu „Wyjdziesz na dwór?” już za nami, a organizatorzy nie zwalniają tempa. Już w najbliższy weekend mieszkańcy ponownie spotkają się w West Spocie na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Cykl „Wyjdziesz na dwór?” zainaugurował tegoroczne Lato Kulturalne w Dwumieście. Pierwsze wydarzenie zgromadziło miłośników muzyki elektronicznej w specjalnie przygotowanej strefie z plażowym klimatem (ZOBACZ).

Kolejne spotkanie odbędzie się 27 czerwca na terenie SOSiR, między kortem tenisowym a lodowiskiem. Za muzyczną oprawę ponownie odpowiada kolektyw West Noise. Tym razem za konsoletą staną: Borken, Lukas W, Matthio, Mike L i Ychu.

Organizatorzy zachęcają, by zabrać ze sobą znajomych i wspólnie spędzić sobotni wieczór przy muzyce elektronicznej na świeżym powietrzu.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00. Wstęp jest wolny.

wyjdziesz na dwor 27 czerwca