Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Piknik rodzinny z Jezusem. Zaśpiewa chór Gospel Worship Team

Dom Wolności Kościół Boży w Chrystusie w Słubicach zaprasza na piknik rodzinny z Jezusem. Gościem specjalnym wydarzenia będzie berliński chór Gospel Worship Team.

Impreza odbywa się pod hasłem „Kto śpiewa dwa razy się modli”. Na dzieci będą czekać dodatkowe atrakcje, m.in. malowanie twarzy i dmuchańce, a dla wszystkich konkursy z nagrodami i słodkości.

Impreza jest częścią szerszej akcji ewangelizacyjnej prowadzonej przez członków kościoła od kilku miesięcy. - Dzięki wsparciu Gminy Słubice w 2024 roku odbędzie się szereg działań w ramach złożonych ofert. Jednak o tym będziemy informować już niebawem – zapowiada lider kościoła pastor Gregory Furman.

---

Dom Wolności Kościół Boży W Chrystusie W Słubicach powstał w 2018 roku. Obecnie swoją siedzibą ma przy ul. Paderewskiego 24, gdzie odbywają się regularne spotkania. Członkowie kościoła aktywnie uczestniczą w życiu społecznym gminy Słubice, a ważną częścią ich działalności jest wspieranie osób chorych i potrzebujących, niezależnie od ich wiary i przekonań. Pomagają także osobom z rozmaitymi uzależnieniami, nie tylko od alkoholu czy narkotyków, ale też behawioralnymi.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.