Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dożynki w Rzepinie

To były najlepsze dożynki w historii – uważa gmina Rzepin. 9 września na stadionie miejskim odbyła się zabawa dożynkowa, w trakcie której na mieszkańców i gości czekało wiele atrakcji.

Gwoździem programu był koncert zespołu disco-polo „Daj To Głośniej”, który wykonał swoje największe hity jak „Mama ostrzegała” czy „Wesele w Dubaju”. Oprócz niego na scenie pojawili się inni artyści – kapele Kaziuki i Kotkowiacy, Elżbieta Traczewszka czy Alter Ego.

Oczywiście oprawa muzyczna to nie wszystko. Na stadionie można było podziwiać okazałe wieńce dożynkowe, a autorzy najpiękniejszych z nich otrzymali czeki pieniężne. Odbył się też uroczysty ceremoniał dożynkowy.

Sołectwa gminy Rzepin zaprezentowały się na swoich stoiskach, można było spróbować specjałów przygotowanych przez miejscowe gospodynie, były tańce, dmuchańce i wiele atrakcji dla dzieci.

Gospodarzem wydarzenia był burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis, a wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. europosłanka Elżbieta Rafalska czy starosta Leszek Bajon.

- W Rzepinie nie było osoby, która by nie bawiła się świetnie! Mieliśmy rekordową frekwencję, za którą serdecznie wam dziękujemy! Do zobaczenia za rok – napisała gmina Rzepin.

Poniżej zdjęcia udostępnione przez gminę Rzepin i powiat słubicki.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.