Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Maciej Smoląg

Międzynarodowy talent show Virtuozi V4+ to rywalizacja muzyczna pomiędzy dwudziestką utalentowanych artystów z pięciu krajów: Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Serbii. Wśród nich był Maciej Smolag, młody pianista pochodzący ze Słubic. W miniony piątek wystąpił w półfinale. 

4 grudnia w TVP Kultura wyemitowano drugi półfinał międzynarodowego talent show Virtuozi V4+. W gronie muzyków znalazła się dwójka reprezentantów Polski: trzynastoletni Michał Korzeń i siedemnastoletni Maciej Smoląg, pochodzący ze Słubic pianista.

Maciej jest doskonale znany słubickiej publiczności. Gra na fortepianie od szóstego roku życia, kocha występy i wyzwania. Moglibyśmy go podziwiać przy okazji wielu lokalnych koncertów i wydarzeń. Jest laureatem uznanych konkursów muzycznych.

W piątek wielu słubiczan trzymało za niego kciuki. Jak mu poszło? Pierwszy z wymienionych artystów zyskał uznanie jury i przeszedł do finału programu. Niestety, naszemu pianiście ta sztuka się nie udała. Jednak widzowie byli zachwyceni jego występem.

„Maciej jesteś Wielki. Byłeś rewelacyjny!”, „Gość rozwalił system. Taki talent i taki skromny”, „Brawo Maciek, wzruszyłam się” - pisali pod postem na naszym profilu na Facebooku, w którym zachęcaliśmy do oglądania występu na żywo (ZOBACZ).

Chcecie zobaczyć, jak mu poszło? Występ zaczyna się ok. 40 minuty.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.