Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Coś optymistycznego na początek tygodnia! Dziewczyny z Rytmosa nie poddają się – nie mogą się spotykać, ale śpiewają w domach. Właśnie nagrały swój pierwszy „kwarantannowy” teledysk. Jest to piosenka „Ta miłość dopadła nas w górach”.

Rytmos

Zespół wokalny Rytmos działa w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Młode wokalistki szlifują swój warsztat pod czujnym okiem (i uchem) Anny Adamowicz. Wielokrotnie pisaliśmy o ich sukcesach.

Epidemia już pokrzyżowała ich artystyczne plany. Pod koniec marca zarówno Rytmos (jak i Mały Rytmos) otrzymały nominacje do Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca "Konin 2020". Radość jednak była krótka, kilka dni później tegoroczny festiwal został odwołany…

Jednak dziewczyny nie poddały się. Amelia Jurkowska, Kinga Stupienko, Natalia Przekoracka i Martyna Dłużniewska nagrały teledysk do piosenki „Ta miłość dopadła nas w górach” nie wychodząc ze swoich domów. Wystarczył telefon komórkowy, dostęp do internetu i... gotowe. Całość zmontował Bogusław Adamowicz.

Jesteście ciekawi, jak im wyszło? Posłuchajcie!

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.