Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Słubicach ogłasza nabór na rok szkolny 2020/2021. Można już składać dokumenty. Ze względu na zaistniałą sytuację – na razie tylko drogą elektroniczną.

Szkoła muzyczna rekrutacja

Jesteśmy szkołą podstawową i artystyczną, rozwijamy pasje, zainteresowania i uzdolnienia artystyczne uczniów. Realizujmy zarówno program szkoły podstawowej jak i muzycznej I stopnia. Dla każdego rodzica ważne jest, by jego dziecko było docenione i szczęśliwe.

Nasza szkoła zapewnia dzieciom:

  • bezpieczeństwo i indywidualizację,
  • kameralne klasy,
  • już od I klasy dwa języki obce (język angielski i język niemiecki),
  • naukę na instrumentach (do wyboru: fortepian, skrzypce, flet poprzeczny, klarnet, saksofon, perkusja, akordeon)
  • możliwość korzystania z zajęć dodatkowych takich jak śpiew rozrywkowy, taniec, teatr, kreatywne zajęcia plastyczne, ciekawe zajęcia świetlicowe, basen.

Czesne już od 350 zł. Przyjmujemy zapisy do klasy pierwszej i klas wyższych.

Rekrutacja

Z uwagi na sytuację panującą obecnie w naszym kraju tegoroczna rekrutacja odbywać się będzie w trybie on-line – a od połowy kwietnia także bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Pierwszym etapem rekrutacji jest złożenie przez rodziców lub opiekunów kandydata karty zgłoszenia, którą należy pobrać TUTAJ, wypełnić, podpisać a następnie zeskanować i przesłać drogą elektroniczną na adres internetowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na wasze zgłoszenia czekamy do 8 maja 2020 roku.

Kontakt

Wszelkich informacji udziela dyrektor SNOSM I st. w Słubicach – Anna Ginter, tel. 508 062 708.

[ogłoszenie]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)