Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słynny Casanova ponownie we Frankfurcie. Słynny balet Mauro de Candii będzie można obejrzeć w Forum Kleista, a zaprezentuje go Teatr Państwowy z Cottbus. Zaplanowano aż dwa przedstawienia. Bilety są jeszcze dostępne.

casanova kleist

Opis wydarzenia

„Casanova“ opowiada o erotyce i o samotności w wirze przeróżnych życiowych sytuacji osadzonych w ponadczasowej przestrzeni. Na scenie w oczy rzuca się ogromna klatka dla ptaków. Symbolizuje ona miejsce zakazane, w którym wszystko wolno i jednocześnie więzienia, w których przebywał Casanova. Choreografia autorstwa Mauro de Candii krąży wokół ludzkiego ciała, jego pulsu i instynktów...

Gdzie i kiedy

Przedstawienia zaplanowano: 25 stycznia (sobota) o godz. 19:30 oraz 26 stycznia (niedziela) o godz. 15:00 w Forum Kleista we Frankfurcie.

Bilety

Bilety w cenie 25 / 23 euro nabyć można w:
  • Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej w Domu Bolfrasa we Frankfurcie nad Odrą (Große Oderstraße 29), od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00 i w soboty w godz. 10:00 – 14:00.
  • Forum Kleista we Frankfurcie nad Odrą (Platz der Einheit 1), od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 18:00.
Zobacz więcej

Informacje o wszystkich wydarzeniach dwumiasta Słubice – Frankfurt nad Odrą znaleźć można w papierowym kalendarzu wydarzeń „bezGRANIC” oraz na stronie internetowej: bezgranic.eu.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.