Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Szukasz pomocy specjalistów, potrzebujesz kompleksowych badań lub po prostu chcesz zadbać o zdrowie? W Słubicach funkcjonuje miejsce, w którym znajdziesz odpowiedź na każde z tych pytań. To Centrum Medyczne Brandmed, pierwsza tego typu placówka na polsko-niemieckim pograniczu.

brandmed 1

Centrum oferuje usługi medyczne w szerokim zakresie - od diagnostyki, przez konsultację aż po rehabilitację. Placówka powstała we współpracy ze środowiskiem lekarskim z obu stron Odry. Po to, aby wspólne doświadczenia wykorzystać w jednym celu - zapewnienia mieszkańcom pogranicza dostępu do fachowej opieki medycznej.

Jakie są atuty lecznicy?

Na pewno czas oczekiwania na wizytę, skrócony do minimum, oraz obecność w jednym miejscu lekarzy różnych specjalizacji, co znacznie ułatwia diagnostykę i leczenie. W klinice przyjmują m.in. kardiolog, dermatolog, psychiatra, urolog, gastroenterolog, chirurg, neurolog, neurologopeda, fizjoterepeuta i wielu innych.

Oczkiem w głowie Brandmedu jest ortopedia, którą osobiście zajął się wybitny specjalista prof. Jacek Kaczmarczyk. Na pacjentów czekają przestronne wnętrza, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny i stacje diagnostyczne. Do dyspozycji pacjentów jest także prof. Grzegorz Oszkinis, specjalista angiologii i chirurgii naczyniowej.

brandmed 2

- Do tej pory mieszkańcy Słubic chcąc skorzystać z usług specjalistów musieli jeździć do Gorzowa, Poznania, Szczecina czy jeszcze dalej. Teraz to najwyższej klasy specjaliści przyjeżdżając do nas. To dla pacjentów realna oszczędność czasu i kosztów, bo fachową opiekę lekarską mają na miejscu. A wiemy jak ważne są czas i koszty w procesie leczenia - wyjaśnia Joanna Józefiak, dyrektor zarządzający Brandmedu.

Profilaktyka i dbałość o pacjenta

Ważną dziedziną działalności centrum są stałe zajęcia profilaktyczne i ruchowe. Takie, które po ciężkim dniu pracy pomogą się zrelaksować, zregenerować siły, jak również zadbać o swoje ciało. Na chętnych czekają m.in. joga, pilates, ćwiczenia dla kobiet w ciąży, ćwiczenia relaksacyjne i gimnastyczne, a nawet trening zapobiegający osteoporozie czy skrzywieniom kręgosłupa.

Na uwagę zasługuje jeszcze jedna rzecz, mianowicie rzadko spotykane na rynku usług medycznych w Polsce podejście do pacjenta. W razie potrzeby pracownicy Branmedu zorganizają nocleg czy też wyżywienie, pomogą w pozamedycznych sprawach. Zajmą się także zorganizowaniem transportu między domem chorego a placówką.

Prawdziwy wymiar integracji

Brandmed, jak na placówkę transgraniczną przystało, jest w pełni dostępny zarówno dla polskich, jak i niemieckich pacjentów. Personel i lekarze są dwujęzyczni, mają międzynarodowe doświadczenie, a wszelkie informacje dostępne są także po polsku i niemiecku. Placówka współpracuje z niemiecką kasą chorych Brandenburgische BKK.

- Wykorzystując przygraniczne położenie chcemy dać mieszkańcom Słubic i całego regionu nową jakość usług medycznych. Z wykorzystaniem całego doświadczenie specjalistów z obu stron Odry, najnowszych osiągnięć światowej medycyny oraz nowoczesnych technologii - wyjaśnia szefowa kliniki.

brandmed 3

Zbadaj się szybko i bez kolejki

Szybki i sprawny kontakt ma umożliwić nowoczesna strona internetowa, dostępna także z urządzeń mobilnych. Znajdziemy na niej nie tylko opis wszystkich dostępnych usług medycznych oraz wizytówki pracujących lekarzy. Nowością jest specjalny formularz za pomocą którego pacjent umówi się na wizytę w dogodnym, wybranym przez siebie terminie.

---

Po więcej informacji o Centrum Medycznym Brandmed warto zajrzeć na www.brandmed.eu, gdzie znajduje się pełna lista dostępnych usług medycznych. Można też przyjść osobiście - lecznica znajduje się na ostatnim piętrze Galerii Prima przy ul. Daszyńskiego w Słubicach.

Kontakt telefoniczny
  • dla polskich pacjentów +48 95 758 26 49
  • dla niemieckich pacjentów +49 335 28 00 23 70
[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.