Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Półkolonie letnie z Promet Kids

Bezpiecznie, pod opieką wykwalifikowanej kadry, blisko miasta, a jednocześnie w zielonej okolicy (Kunowice). Wiele atrakcji we wnętrzu – takich jak sala zabaw, czy mnóstwo gier i animacji, a także codziennie nowy pomysł na pobyt na świeżym powietrzu. Poznajcie ofertę półkolonii Fundacji Promet Kids i uczyńcie środek wakacji centralnym punktem ich obchodów. To jest idea!

Ostatni tydzień lipca i pierwszy tydzień sierpnia (22-26.07 oraz 29.07-02.08) – to właśnie wtedy odbędą się dwa turnusy kunowickich półkolonii. Oferta skierowana jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat i zapewnia kompleksową opiekę, z licznymi atrakcjami.

Organizatorzy przewidzieli m.in. dwie wycieczki w każdym z turnusów – do Wildparku we Frankfurcie nad Odrą oraz do parku „Irrlandia”, w Storkow. W planach jest także ognisko z kiełbaskami, dyskoteka i gry terenowe. Nie zapomniano także o rozwoju uczestników i poprzez zabawę weźmiemy także udział w warsztatach w języku niemieckim, prowadzonych pod czujnym okiem korepetytorów ze szkoły językowej ALEX.

Wszyscy uczestnicy półkolonii ubezpieczeni będą od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), będą mieli zapewnione 4 posiłki dziennie oraz opiekę w godzinach od 7:30 do 16:00. Półkolonie odbywać się będą na terenie zewnętrznym/piknikowym, z pełną infrastrukturą do relaksu oraz na sali zabaw Rodzinnego Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta.

Dołożymy wszelkich starań, aby uczestnicy byli zadowoleni. Program mamy napięty, wypełniony atrakcjami, ale jednocześnie zadbaliśmy o relaks i wypoczynek dzieci. Serdecznie zapraszam do udziału, by wspólnie uczynić z tego sezonu magiczne dziecięce lato – zaprasza Agata Ilcewicz-Kryger, Prezeska Fundacji Promet Kids.

Cennik oraz zapisy znajdują się na stronie - https://promet-kids.pl/polkolonie-letnie-2024/

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.