Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Laser

Moda na włosy w kluczowych miejscach na ciele wraca co jakiś czas. Są zwolennicy naturalizmu, których wyklucza pozbywanie się tego, czym tak obficie obdarzyła nas natura. Natomiast nadal istnieje wiele osób, które mają spory problem z bujnym owłosieniem.

Co przemawia za tym, aby pozbyć się owłosienia?

Usunięcie owłosienia poprawia komfort życia - pozwala zapomnieć o np. irytujących włoskach na nogach, gdy tygodniami nie mamy okazji odsłonić nóg, a wieczorem zapowiada się wyjście na urodziny do znajomych. Jest nie tylko estetyczniej, ale również higieniczniej - w miejscach, w których występuje największe owłosienie znajduje się również wiele gruczołów potowych i łojowych. Nadmiernie owłosione obszary ciała stają się zatem idealnym środowiskiem dla rozwoju drobnoustrojów, wirusów oraz grzybów. Epilacja znacznie ogranicza zagrożenie namnażania się bakterii a ponadto pomaga przeciwdziałać nadmiernej potliwości. Ważnym argumentem przemawiającym za epilacją jest bolesne wrastanie włosów, zaczerwienienia a nawet groźne czyraki. Po epilacji ten problem znika.

Laser zamiast maszynki do golenia

Aby pozbyć się włosów można używać latami tradycyjnej maszynki do golenia lub godzić się na bolesne depilacje np. woskiem czy depilatorem. Dla tych, którzy nie przepadają za owłosieniem ciała opracowano jednak dużo bardziej skuteczne sposoby. Dostępne są różne urządzenia w tym korzystające z technologii laserowej. Jednym z najskuteczniejszych jest Laser Vectus™, najnowsze i najnowocześniejsze urządzenie przeznaczone do trwałego usuwania owłosienia. Vectus™ jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny (barwnika) w skórze – Skintel™. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą WiFi przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Dane te są analizowane i na ich podstawie dobierane są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Czujniki nieustannie kontrolują pracę urządzenia, a ewentualna korekta parametrów następuje na bieżąco w trakcie zabiegu. Dziki temu urządzenie przez cały czas utrzymuje poziom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Zabieg u kosmetologa

Zabiegi epilacji przeprowadza kosmetolog Sandra Natkańska, która prowadzi Pracownię Ciała Happy Body. Mitem jest, że tego typu zabiegi są bardzo drogie i co nie mniej ważne - bolesne. Fotoepilacja laserowa Vectus™ cechuje się wysokim poziomem skuteczności, określanym na 95% w obrębie opracowywanej części ciała. Zabieg trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut a efekty są wyraźnie widoczne już po pierwszym zabiegu. najczęściej epilację wykonuje się w odstępach czasowych od 4 do 10 tygodni, z uwagi na różne fazy wzrostu włosa. Jeżeli zatem planujemy odkrytą kreację na Sylwestra warto pomyśleć już dziś o wizycie u kosmetologa.

Nie tylko bikini i nogi

Oczywiście za pomocą lasera używanego w Pracowni Ciała usunąć można owłosienie nie tylko z „typowych” miejsc takich jak okolice bikini, łydki czy pachy, ale również z innych części ciała np. z pleców, co szczególnie może zainteresować mężczyzn.

Dowiedz się więcej

Pracownia Ciała mieści się przy ul. Łokietka 6 w Słubicach. Wizyty można umawiać telefonicznie.

Zainteresowanych tematem zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Pracowni Ciała lub profilu na Facebooku.

Włosy problemem? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat laserowego usuwania owłosienia? Zadzwoń - tel. 667 930 826 lub zajrzyj TUTAJ.

Promocja

Pierwszych pięć osób, które umówią wizytę i powołają się na hasło „happy body gładkie ciało”, otrzyma zniżkę 5%.

[reklama]

 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.