Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubiccy policjanci zatrzymali 3 mężczyzn - mieszkańców powiatu słubickiego - kradnących olej napędowy ze stacji benzynowych. Do pierwszej kradzieży doszło w ubiegłą sobotę w Cybince. Złodzieje podjeżdzali pod dystrybutor, tankowali do pełna i odjeżdzali nie płacąc rachunku.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę (21.11), w Cybince. Kierowca Renaulta po zatankowaniu samochodu do pełna nie płacąc rachunku uciekł. Następnego dnia ten sam samochód podjechał pod dystrybutor na innej stacji paliw, w pobliżu Słubic. Trzech mężczyzn poruszających się autem napełniło 3 bańki plastikowe, 80 litrami oleju napędowego. Również w tym przypadku nie uiszczając zapłaty mężczyźni chcieli uciec z miejsca kradzieży. Samochód, którym przyjechali odmówił jednak posłuszeństwa. W momencie próby wypchnięcia samochodu ze stacji, mężczyźni zostali zauważeni przez pracowników. Pozostawiając samochód na miejscu zdarzenia sprawcy uciekli.

Policjanci zabezpieczyli samochód na parkingu policyjnym. Funkcjonariusze zajmujący się sprawą szybko ustalili sprawców kradzieży. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu słubickiego, Sławomir T. lat 42, Łukasz S. lat 22 i Marcin T. lat 25. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów i poddali dobrowolnie karze. Mężczyźni byli wcześniej notowani przez Policję.

[info: KPP Słubice]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.