Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

Opis

DreamOfWood Sp. z o.o. jest liderem w produkcji saun ogrodowych, znany z innowacyjności i dbałości o jakość. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Logistyki Magazynowej, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam optymalizować procesy logistyczne.

Firma: DreamOfWood Sp. z o.o. – renomowany producent saun ogrodowych
Miejsce pracy: Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Os. Przemysłowe 25
Typ umowy: Pełny etat

Główne obowiązki:

  • Nadzór nad procesami logistycznymi magazynu, w tym zarządzanie zapasami, przyjmowanie i wydawanie towarów.
  • Planowanie i organizacja pracy magazynu w celu zapewnienia wysokiej efektywności operacyjnej.
  • Współpraca z działami produkcji, sprzedaży, zakupów oraz zewnętrznymi partnerami, aby zapewnić płynność operacji magazynowych.
  • Optymalizacja przepływu materiałów i zarządzanie przestrzenią magazynową.
  • Monitorowanie stanów magazynowych i zapewnienie zgodności z normami branżowymi.
  • Implementacja i zarządzanie systemami informatycznymi wspierającymi logistykę magazynową (WMS, ERP).
  • Koordynacja pracy zespołu magazynierów i korzystanie z systemów informatycznych do śledzenia procesów logistycznych.
  • Kontrola stanów magazynowych i planowanie uzupełnień zapasów.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży produkcyjnej.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w dziedzinie inżynierii logistyki magazynowej.
  • Umiejętność pracy z systemami ERP oraz biegła obsługa programów komputerowych do zarządzania magazynem.
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i planistyczne.
  • Zdolność do szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów logistycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonała komunikacja.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze.
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, itp.)

Jak aplikować: Prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na adres e-mail praca@dreamofwood.pl z dopiskiem na jakie stanowisko jest aplikacja.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane CV.

DreamOfWood Sp. z o.o. jest pracodawcą równych szans i zaprasza do aplikowania kandydatów bez względu na płeć, wiek, narodowość, orientację seksualną, czy niepełnosprawność.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!