Komisjonerzy - Freienbrink koło Berlina

Kontakt tel.: 883 910 066
mail: flexi.mailing@gmail.com
Dodane 2024-04-17

Opis

Praca dla komisjonerów w magazynie głównym Lidla w miejscowości Freienbrink koło Berlina.

Termin spotkania: 26.04.2024
Start pracy: 15.05.2024

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie towaru
  • praca w systemie słuchawkowym w oparciu o niemieckie liczebniki
  • utrzymywanie porządku w strefie pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2060 euro brutto za 135 godzin
  • praca ok. 7 godzin dziennie 5 dni w tygodniu
  • nadgodziny 15,31 euro brutto za godzinę
  • premia świąteczna
  • dodatek urlopowy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem
  • opieka polskiego koordynatora

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako komisjoner
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (w szczególności niemieckich liczebników i  zwrotów magazynowych)
  • własny środek transportu oraz gotowość do codziennych dojazdów do pracy
  • mile widziane posiadanie Steuer Nummer i SV Nummer (w przypadku braku, pomagamy wyrobić).

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.