Operator maszyn (k/m) – różne branże

Kontakt Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. kom. 571 394 529
Dodane 2024-04-15

Opis

Miejsce pracy Północnozachodnie Niemcy |

Zakres obowiązków:
  • Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych w przemyśle spożywczym lub przetwórstwie drewna/szkła itp.
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych, unikanie przestojów
  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem wydajności i jakości
  • Wykonywanie napraw przy wsparciu zespołu technicznego
  • Współpraca z kierownikami zmian i pracownikami produkcyjnymi
  • Terminowa realizacja zamówień i ich dokumentacja
  • Utrzymanie czystości i higieny w miejscu pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie w firmie przemysłowej i wiedza techniczna (pożądane wykształcenie techniczne).
  • Rzetelność, elastyczność, zaangażowanie
  • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w soboty
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 15 € brutto/h plus dodatki w zależności od doświadczenia i firmy docelowej
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Różne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Bezpłatna odzież robocza