Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) – Elektronika

Kontakt Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. kom. 571 394 529
Dodane 2024-04-15

Opis

Miejsce pracy okolice Getyngi

Zakres obowiązków:
  • Komisjonowanie i pakowanie drobnej elektroniki
  • Skanowanie towarów (skaner ręczny)
  • Inwentaryzacja
  • Ogólne prace magazynowe
Wymagania:
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie w komisjonowaniu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Samodzielność, dokładność
  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód
Oferujemy:
  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Niemiecka umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie w wysokości 13,80 € brutto/h + dodatki
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora