Pracownik sortowni

Kontakt 667 506 509 lub 721 225 228
Dodane 2024-04-02

Opis

ZUO International Spółka z o.o. poszukuje:

Pracownika sortowni

Miejsce pracy: ul. Słubicka 50, Kunowice, 69-100 Słubice

Opis stanowiska m.in.:

sortowanie odpadów w kabinach sortujących (odpady komunalne, praca  stojąca przy taśmie), czyszczenie, konserwacja maszyn i urządzeń, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, wszystkie inne polecenia przełożonego, praca w systemie trzyzmianowym.

Oczekujemy:

dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej, motywacja do pracy, zaangażowanie w wykonywaną pracę, umiejętność pracy w zespole, mile widziane uprawnienia m.in. wózek widłowy, suwnica, itp.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szybkie i pełne wdrożenie,
  • miesięczne premie,
  • premię lojalnościową,
  • roczną premię,
  • ubezpieczenie grupowe opłacone przez pracodawcę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ZFŚS
  • dowóz pracowników na ustalonych trasach.

 Kontakt:

  • osobisty w siedzibie Spółki w Kunowicach, przy ul. Słubickiej 50
  • lub pod nr :  667 506 509 lub 721 225 228