Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Berlin -praca w 4* hotelach- od zaraz, bez j.niemieckiego

Kontakt Kontakt w języku polskim:
+491772332961
Dodane 2023-04-05

Opis

  • Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
  • Wymiar pracy: Pełen 3/4 2/4 1/4
  • Wymagany język niemiecki: Nie
Zakres obowiązków
  • Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych.
Wymagania
  • Oczekujemy zaangażowania oraz chęci do pracy,
  • Doświadczenie nie jest wymagane,
  • Język niemiecki jest mile widziany, lecz niekonieczny.
Oferujemy
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie 13,50 e brutto/ godz.
  • 75% dodatku w niedzielę i święta,
  • Premie za jakość,
  • Premie za zwerbowanie nowego pracownika,
  • Możliwość awansu,
  • Prace w miłej atmosferze.

Jesteśmy bezpośrednim pracodawcą. Do 4* hoteli poszukujemy pokojówek i pokojowych. Chętnie zatrudnimy również osoby, bez doświadczenia i bez znajomości języków obcych. Świadczymy usługi Housekeeping´u dla ponad 20-u hoteli w centrum Berlina. Chętnych do zdobycia nowych doświadczeń zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne od poniedziałku do piątku od 10 do 14ej. Po telefonicznym uzgodnieniu istnieje możliwość ustalenia terminu w innych godzinach.